originalni plot

Estetické prvky, které vaši zahradu dokáží posunout na jinou úroveň

Nejen v případě čistokrevných zahrádkářů, ale i v případě vlastníků pozemků se zahradami, je estetika pochopitelně velice důležitou záležitostí. Důraz na to, jak krásně vypadá zahrada je ale často zviditelněný drobnými detaily nebo tím, co k zahradě vůbec nemusí patřit.

V našem případě vám dokážeme nabídnout zajímavé tipy z trošku jiného soudku, než běžně můžete potkat. Jste zvyklí na květinové dekorace? Věřte, že i obyčejně obrubníky lze udělat mnohem estetičtěji. A plot? Neuvěříte, jaké divy s prostorem uděláte, když jej obestavíte opravdu kvalitním plotem!

Zapomeňte na klasické nutné obrubníky, máme lepší řešení!

Pokud chcete opravdu kvalitní a estetické řešení různých předělů na zahradě, tak obrubníky nejsou to pravé ořechové. Mohou sice působit trochu esteticky, ale šedá betonová barva prostě v zeleni nikdy hezký efekt neudělá. Jednou možností jsou speciální cihličky, které jsou na jedné straně půlkruhové, díky čemuž se do sebe pohodlně skládají. Tou druhou je palisáda z recyklátu. Má přirozenou béžovo-hnědou barvu, která na pozemku vypadá velice dobře. Mimo toho se dobře kompletuje do různých tvarů a obrysů, díky čemuž udělá příjemné proporce v prostoru.

Na plotu záleží více, než si umíte představit!

Plot jako takový vám dokáže ovlivnit vzhled a proporce v prostoru více, než si jenom umíte představit. Bez nadsázky se dá říct, že je plot víceméně základem, abyste se uvnitř pozemku mohli cítit dobře. Vedle klasických variant jako jsou svařované panely, nebo běžná pletiva, tu ale máme i mnohem zajímavější v podobě plotové lamelové výplně. Lamely mají tu výhodu, že se vyrábí v celé řadě různých specifikací. Najdete různé povrchové úpravy, barvy, a dokonce i pokročilé vzory.

Vedle toho je výhoda, že plotové lamely nemusíte nutně umístit pouze do plotů jako takových, ale můžete s nimi dokonce i zdobit další prvky, které dělají ohraničení pozemku. Typickým příkladem je rám branky pro vlastní výplň, který podporuje jak vsazení lamel, tak i dalších běžných věcí, jako jsou pletiva a podobné druhy výplní. Sami uvidíte, že takový plot dostane design vaší zahrady na dosud netušenou úroveň!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment