Audiovizuální technika C-mont – vše pro modernizaci vašeho hotelu

Společnost C-mont nabízí komplexní řešení pro zvýšení komfortu i zabezpečení. Pro váš hotel připravíme původní návrh, projektové podklady i konečnou stavební fázi. Díky tomu máte všechny práce jednoduše pod kontrolou a můžete si nechat navrhnout optimální řešení na míru. Na základě dlouholetého působení je společnost C-mont zkušeným hráčem na poli AV techniky s řadou úspěšných projektů pro známé značky a firmy a další společnosti. Kromě hotelů se zabývá také audiovizuální technikou pro školy, konferenční sály, restaurační zařízení apod.

AV technika v kongresových sálech

V dnešní době je moderní technika samozřejmou součástí každé významné konference, semináře, přednášky či důležité firemní prezentace. Pro správnou a účelnou projekci a prezentaci návrhů a myšlenek se bez audiovizuální techniky zkrátka neobejdete. Velkoplošná zobrazovací zařízení velmi rychle, jednoduše a efektivně sdělí vše potřebné celému publiku bez ohledu na jejich počet. Požadavky klientů a hostů na přítomnost AV techniky jsou v moderní době samozřejmostí a navíc jejich nároky dále porostou. Díky kompletnímu návrhu i instalaci budete mít audiovizuální systém k dispozici také vy, a to včetně technického servisu a zabezpečení vašich akcí.

cservis-Audiovizualni-technika-pro-hotely_1

 

Pro hotel či penzion pořizujete nejnovější a nejmodernější technologie, a tak se na nich rozhodně nevyplatí šetřit. Naopak v konečném výsledku můžete za nekvalitní systémy zaplatit ještě více. Levné řešení může zahrnovat zastaralou techniku, omezené nebo nepodporované funkce, kvůli čemuž budete nuceni dokoupit další přídatné produkty nebo klidně rovnou celou audiovizuální techniku.

Kvalitní produkty AV systému můžete nakoupit v řadě obchodů či e-shopů, ale v mnoha případech jsou takové firmy zaměřeny pouze a výhradně na prodej. S instalací, plnohodnotným ozvučením a následnou projekcí si buď musíte poradit sami, nebo využít profesionální dodavatele, kteří vám navrhnou řešení přesně podle vašich požadavků a s obsluhou AV techniky mají praktické zkušenosti.

C-mont nabízí kombinaci obojího. Bezplatně získáte návrh řešení pro konkrétní akci jakékoli důležitosti a zaměření, a to i s ohledem na váš rozpočet.  C-mont poskytuje skutečnou variabilitu a flexibilitu v oblasti signal managementu a podporuje různé varianty setupu a nastavení, další zařízení pak jednoduše doplníte podle vašich požadavků nebo dle potřeb klientů. V případě náhodných akcí je možnost také pronájmu audiovizuální techniky.

cservis-Audiovizualni-technika-pro-hotely_2

 

AV technika pro recepce

Recepce je základem každého hotelu a je to to první, co všichni hosté při příchodu zaregistrují. Ten správný dojem a moderní vzhled vzbudí v návštěvnících důvěru, že váš hotel je skutečně špičkové zařízení. Vzhledem k velikosti recepce je AV technika pro tuto místnost do jisté míry standardizována a finančně méně náročná. Zpravidla si vystačíte s nějakým audiovizuálním prvkem s grafickým efektem nebo praktickými informacemi o hotelu, službách či místech v okolí, která stojí za navštívení.

AV technika pro pokoje hostů

Každý host vyžaduje určitý standard ubytování, ale také multimediální zábavy.  V současnosti se televizor stal běžnou součástí vybavení pokoje, stejně jako možnost připojení k internetu přes Wi-Fi. Vyšší úroveň pohodlí pak zaručuje možnost ozvučení pokoje či koupelny, přístup k internetovým rádiím či přehrávání z úložiště filmů nebo hudby. Ten pravý luxus pak představuje nastavitelná úroveň osvětlení či zatažení závěsů skrze intuitivní dotykové ovládání.

cservis-Audiovizualni-technika-pro-hotely_3

 

IPTV

Platforma IPTV umožní vaší klientele bohatou interaktivní zábavu i praktické funkce – brouzdání po internetu, přístup k internetovému bankovnictví a dalším aplikacím, hotelové vysílání, sledování filmů a jiných multimédií. Je tak umožněna efektivní komunikace s hostem, získání přehledu o jeho zájmech, preferovaném obsahu a tím pádem také přizpůsobení dle jeho požadavků. Na základě toho pak můžete doplnit individuální zobrazování relevantních reklam a komerčních sdělení.

Digital Signature

Zjednodušte hostům život na maximum. Orientace na neznámém místě je zpočátku vždy obtížnější, ale díky technologii Digital Signature snadno zjistí, kde se nachází místnost pro školení, kdy začíná, kdy je třeba přijít na snídani apod. Hosté se budou cítit pohodlně a bezpečně, nebudou vystaveni stresovým situacím a lépe se se orientují v neznámém prostředí. Díky vhodně umístěným obrazovkám se navíc budou moci dokonale orientovat v celém areálu. Na obrazovky pak vždy můžete nahrát další relevantní obsah.

Řídicí systémy

Všechna moderní technika je zbytečná a neefektivní, pokud se o ni nestará kvalifikovaná obsluha. Díky řídicímu systému zvládne obsluhu i naprostý laik. Grafické rozhraní je uživatelsky přívětivé pro nastavení a řídící počítač pak vše zapne a nakonfiguruje. Vše se vám pak vrátí v úspoře energie a celkových nákladech na provoz techniky či personálu

cservis-Audiovizualni-technika-pro-hotely_4

 

EZS, EPS, kamerové systémy

Chraňte majetek s pomocí elektronického zabezpečovacího systému (EZS). EZS rozdělí prostor hotelu do jednotlivých sekcí a dle povolených práv optimálně zamezí vstupu nežádoucích osob, zlodějů či vandalů. Elektronická požární signalizace (EPZ) je bezpečnostní standard, který chrání zdraví a majetek v případě požáru. Vše doplňují kamerové systémy, které zvyšují celkovou bezpečnost personálu i hostů. Díky nahrávce z kamerového systému můžete snadno odhalit „nezvané hosty“ i nepoctivé zaměstnance.

LED videostěna

Velkoplošná obrazovka s LED technologií dokonale upoutá pozornost publika v širokém okolí. Díky LED stěně můžete sdílet informace o vašich službách rozmanitému publiku nebo ji využít jako placenou reklamní plochu. Kvalitní obraz ve vysokém rozlišení bude detailní a ostrý. Technologie jsou připraveny na celodenní provoz po velmi dlouhou dobu. Díky LED stěně budou vaše komerční sdělení vždy vidět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment