Poskytnutí virtuálního sídla v Praze

Pokud podnikáte, jistě souhlasíte s tím, že je sídlo firmy velmi důležité. Nyní se i všichni, kteří třeba podnikají na vesnici, mohou zařadit mezi podniky, které sídlí na některé z lukrativních adres. Poskytnutí sídla do virtuální kanceláře v Praze může být pro vás zajímavou volbou a nezáleží na tom, zda podnikáte jako jednotlivec, společnost s ručením omezeným nebo třeba akciová společnost.  Nadstandardně vybavené kancelářské prostory s podnikatelským servisem nabízí Profi-kancelář s.r.o., která službu poskytnutí sídla nabízí.

Jak funguje poskytnutí sídla?

Výhodou takového poskytnutí sídla firmy je i to, že každému, kdo si ho pronajme, zaručuje nejen dobrou adresu, ale i vyzvedávání a zasílání pošty, vyřizování faxů nebo zákaznická linka. Pro schůzku s obchodními partnery si můžete na krátkou dobu fyzicky pronajmout kancelář, případně i zpracování účetnictví. Díky službám, které společnost nabízí, můžete mít zajištěné i další administrativní případně cateringové služby, logistiku nebo zpracování daní. Na virtuální adrese, funguje v pracovní dny do 17 hodin recepce, kde budou přijímány a zapisovány návštěvy nejen případných zákazníků, ale i státních orgánů. Takováto virtuální kancelář nabízí ale i profesionální pomoc při budování image vaší firmy, včetně IT služeb, či tvorby webových stránek případně propagačních materiálů. Služba poskytnutí sídla vám zaručuje profesionální přístup všech pracovníků, kteří jsou osvědčenými odborníky pro dané pracovní pozice. Nabízí i vyjednávání na úřadech nebo finančních institucích. Z nabízených služeb je patrné, že nejen velká úspora peněz za reálnou kancelář nebo kanceláře, za lidi a za jejich platy, ale i nabízené množství služeb, které jsou prováděny pouze kvalifikovanými odborníky, kvalitně, rychle a jednoduše, je tato virtuální kancelář v době ekonomické krize, skvělým řešením. Za méně peněz, tak můžete mít stejné, mnohdy i lepší služby. Navíc platíte pouze za provedené služby, provedenou práci, a ne za sezení v kanceláři.

Poskytnutí sídla na zajímavé adrese

Adresa je důležitý první dojem, který zákazníci z vaší firmy získají. Svoji virtuální kancelář můžete mít na velice prestižní adrese v samotném centru Prahy. To je samo o sobě jasným přínosem. Nehledě na to, že si svou budoucí kancelář můžete pronajmout opravdu pouze virtuálně. Za minimální finanční náklady Vám bude zřízena pevná linka s přesměrováním na Vámi zadané číslo, v případě potřeby nachystána moderně vybavená zasedací místnost či profesionální recepční. Zkrátka vše, co patří k úspěšnému businessmanovi. Poskytnutí sídla navíc díky pražské adrese sníží zájem úřadů. V závislosti na osobních potřebách je možné domluvit libovolný model spolupráce poskytnutí sídla. Kromě telefonátů samozřejmě nepřijdete ani o své poštovní zásilky.

Bližší informace o poskytnutí sídla získáte na webu společnosti www.profi-kancelar.cz nebo na bezplatné zákaznické lince 800 880 110.

Pro sledování zajímavých akcí a slevových nabídek si můžete přidat náš profil firmy poskytnutí sídla na Facebook zde.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment

Reality Pardubice