Host by se v hotelu měl cítit jako doma

Lidé jsou stále náročnější. Možná, že je to dáno tím, že i na nás doba klade velké nároky. Všechno prostě souvisí se vším. Své o tom vědí i majitelé hotelů.

Každý host se u vás bude cítit jako doma

Hotelový pokoj nám má být dočasným útočištěm v období, které nemůžeme nebo nechceme trávit ve svém domově. A abychom se tu cítili alespoň z poloviny právě jako ve svém opravdovém domově, je nutné, aby na nás působil útulně.

  • Žádný provozovatel ubytovacího zařízení (na určité úrovni) jistě nechce, aby se jeho hosté cítili jako v nemocničním pokoji.
  • Sice je vše dokonale čisté, ale působí to trochu sterilně.

Hotelové ručníky a osušky PRUHY

Tomuto nežádoucímu efektu se můžeme docela snadno vyhnout tím, že hotel vybavíme vším, co hostům pobyt zpříjemní. Od praktického a pohodlného nábytku až po poslední hotelový ručník. Každý detail je totiž důležitý, protože právě detaily vytvoří celkový dojem.

  • Většinou tím prvním, co upoutá naši pozornost po vstupu do pokoje, budou hotelové záclony.
  • A jelikož na prvním dojmu záleží nejvíce, je nutné, aby právě tento kontakt byl co nejpříjemnější.

Hotelové záclony si můžete pořídit buď hotové anebo v metráži.

Celá řada možností ve výběru

Dalším důležitým prvkem je hotelové povlečení. Při výběru záleží i na tom, v jakém stylu jste vaše ubytovací zařízení pojali. Pokud se jedná o moderní styl, pak se rozhodně nemusíte vyhýbat abstraktním vzorům na luxusně vypadajícím saténu. Pro větší efekt je možné vybírat z mnoha možností povlečení 3D.

  • Univerzálním řešením bývá povlečení krepové.
  • Vypadá velice hezky a má jednu úžasnou vlastnost.
  • Díky struktuře tohoto materiálu není nutné povlečení žehlit.
  • Což může ušetřit docela dost finančních prostředků.

Zatímco všechny místnosti v hotelu mohou doslova zářit všemi možnými barevnými kombinacemi, jedna musí zůstat naprosto odlišná. Tou je koupelna. Na první pohled nám musí doslova hlásit, že je dokonale čistá. Tento efekt můžeme ještě o něco posílit, pokud ji vybavíme vhodnými textilními doplňky. Základ musí pochopitelně tvořit hotelové ručníky.

  • A právě sněhobílé ručníky koupelnu doslova rozsvítí.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment