Máte málo volného času? Využijte služeb hodinového manžela.

Velmi často se stává, že je muž v rodině ne příliš manuálně zručný. Naproti nomu nastává situace, kdy muž sice manuálně zručný je, ale nemá dostatek času na to, aby v domácnosti opravil vše, co je třeba. Buď ve své práci tráví většinu času, domů přijíždí pozdě odpoledne a už je unavený na to, aby se ještě doma pouštěl do kutilských činností, nebo odjíždí za prací na delší dobu, domů se vrací na pár dní a pak zase jede jinam. Řidiči kamionů, obchodní zástupci, manažeři velkých společností, podnikatelé vedoucí svoje vlastní podnikání, to jsou ti, kteří trpí nejčastěji nedostatkem volného času. A když už si ho udělají, tak raději svůj volný čas věnují rodině a na opravy a různé úpravy bytu či domu si najmou řemeslníka.

Hodinový manžel nabízí služby různých řemeslných oborů

home-handyman-01Řemeslnící však mají nejraději větší zakázky, do drobných oprav a stavebních úprav se jim moc nechce, a když už svolí, že je provedou, jsou často dosti finančně nákladné. Proto existuje, a je čím dál víc populární, služba hodinového manžela. Jedná se o čistě řemeslné činnosti, které provádí manuálně zručný a zkušený pracovník.

Pokud bydlíte v Praze a jejím blízkém okolí, můžete využít služeb firmy Hodinový manžel Praha. Její pracovníci mají dlouholetou praxi a jsou velmi manuálně zruční. Zajišťují široký okruh řemeslných a úklidových prací, v domech, bytech i zahrádkách, jak domácnostem, tak firmám. Firma Hodinový manžel Praha zajišťuje svoje služby kvalitně, rychle a bez zbytečného prodlužování a prioritou je spokojenost zákazníků. Nemusíte tak domlouvat více řemeslníků, když vše zvládne jeden hodinový manžel. Na svoje služby poskytuje firma dvouletou záruku a reference lze nalézt na ověřených internetových portálech. Hodinový manžel Praha nejčastěji zajišťuje sestavování nábytku, čištění odpadů, výměnu zásuvek a vypínačů, montáž polic, výměnu vodovodních kohoutků a baterií, malování pokojů a další elektrikářské a stavební práce. Kompletní okruh poskytovaných služeb včetně základního ceníku naleznete na internetových stránkách firmy. Pro konzultace lze využít 24 hodin denně jak email, tak telefonní linku, také uvedenou na internetových stránkách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment