Brita Fill Go Vital filtrační láhev limetková

Jak vybrat filtrační láhev tak, aby splnila všechna vaše očekávání?

Hledáte efektivní způsob pro doplňování tekutin během sportovní aktivity nebo byste naopak raději nalezli způsob jak dodržovat pitný režim v průběhu celého dne? Potřebujete si přibalit láhev vody do batohu na cesty či ji vložit do kabelky a vyrazit na nákupy? Ve všech případech pro vás máme řešení. Tím je filtrační láhev z odolného a přesto lehkého materiálu, kterou je možno opětovně naplnit a která se postará o eliminaci nežádoucích a škodlivých látek z běžné kohoutkové vody. Pohybujete-li se v blízkosti kohoutku s pitnou vodou, můžete ji opakovaně plnit a to tak dlouho, dokud bude fungovat filtrační patrona. Tu lze poté jednoduše vyměnit. Jak ale takovou filtrační láhev vybrat?

Na jaké parametry se při výběru filtrační láhve zaměřit?

Pro mnoho uživatelů hraje při výběru filtrační láhve důležitou roli její hmotnost. Právě ta rozhoduje o tom, jak těžké bude vaše zavazadlo na cestách či kolik toho sebou navíc budete denně nosit v kabelce. Dobrou zprávou je, že na trhu již seženete některé modely filtračních lahví, které váží pouhých 33 gramů. Dalším velice důležitým kritériem pro rozhodování je tvar a ergonomicky přizpůsobené uchycení láhve, které je důležité zejména pro sportovce, kteří často potřebují láhev ovládat pouze jednou rukou. Naopak pro řidiče je důležitá možnost umístit láhev do držáku nápojů v osobním automobilu. Pro cestovatele, kteří často vyráží do přírody, bude zřejmě stěžejní roli hrát objem filtrační láhve, protože nebudou mít tolik příležitostí k jejímu opakovanému naplnění. Vzhledem k tomu, že většinu filtračních lahví pořídíte v objemu okolo 0,5 l, je ideální pořídit si navíc ještě opětovně plnitelnou láhev na vodu a v té si nést další zásoby tekutin, které lze do filtrační láhve po cestě přelévat.

Brita Fill Go Vital filtrační láhev limetková

Pravidelná výměna filtrační patrony má na funkci filtrační láhve zásadní vliv

Ať již vybíráte filtrační láhev na cesty nebo do práce, vždy musíte počítat s tím, že k láhvi budete potřebovat náhradní filtry. Ty je vhodné pořídit v sadě s lahví nebo by mělo být možno si je později dokoupit. V každém případě si ohlídejte jejich dostupnost do budoucna. Podle specialistů na filtraci vody je totiž potřeba měnit filtrační náplně v lahvích minimálně po 300 naplněních, v případě tvrdé vody dokonce i častěji.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment