Nebojte se oddlužení. Můžete tak zachránit váš majetek

Máte pocit, že vám dluhy už přerůstají před hlavu? Začněte váš problém řešit dříve, než bude pozdě. Kromě toho, že se každý dluh díky úrokem neustále zvyšuje, hrozí, že přijdete o veškeré jmění, včetně bydlení.

Pokud totiž věřitelům nebudete splácet, může dojít ke konkursu na váš majetek, který by byl rozprodán. V případě, že by to na uspokojení pohledávek nestačilo, byste navíc museli splácet zbytek dluhu i dál.

Výhody insolvence

Z toho důvodu se vyplatí hledat profesionální pomoc. Jediný způsob, jak v Česku legálně řešit problém s dluhy, na které už nestačíte, je oddlužení. Pokud soud oddlužení povolí, tak se můžete zbavit až 70 procent dluhů. Existující dluhy se zároveň přestanou úročit, a pokud na vás byla uvalena exekuce, tak se zastaví.

Ani oddlužení samozřejmě není zadarmo. Po dobu pěti let vám bude insolvenční správce strhávat část příjmu, který rozdělí mezi věřitele, a vám tak zůstane jen nezabavitelná částka na základní životní potřeby. Pokud ale vydržíte pět let žít skromně, budete moct poté začít s naprosto čistým štítem.

Návrh rozhoduje

logoPokud jste se rozhodli podat insolvenční návrh, obraťte se na správce oddlužení. Ten vám poskytne veškeré potřebné informace a připraví pro vás zmíněný návrh. Na insolvenčním správci je rozhodně lepší nešetřit. Přestože za tuto službu zaplatíte několik tisíc korun, což pro vás může být i vzhledem k dluhům zatěžující, správně zpracovaný návrh je klíčový.

V případě, že by byl totiž návrh na oddlužení nekvalitní nebo mu chyběly některé náležitosti, vám opět hrozí již zmíněný konkurs.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment