spojovaci material

SARIV – Němčík s.r.o. a jeho spojovací materiál

Při výběru produktů chtějte vždy to nejlepší na trhu. Společnosti SARIV – Němčík s.r.o. je prodejcem široké škály spojovacích materiálů, komponentů, nářadí a nástrojů. Vysoce kvalitní produkty zde najdete za velmi konkurenceschopné ceny. Součástí služeb je i rychlý servis, individuální přístup a vstřícná komunikace.

Široká nabídka produktů

  • Spojovací materiál – trhací nýty, strukturální nýty, nýtovací matice, lisovací prvky, přivařovací prvky, matice v kleci, pojistné úchytky a fixace, plné a poloduté nýty, normovaný materiál i mosazné závitové vložky
  • Modulární systémy – základní prvky konstrukce, doplňkové prvky konstrukce, pracovní stoly a příslušenství ke stolům
  • Průmyslové komponenty – průmyslová kolečka, nožky a madla, stavitelné nožky a madla, zámky a panty
  • Stroje a nářadí – pro trhací nýty, nýtovací matice, lisovací prvky, přivařovací prvky a plné a poloduté nýty

Další služby

Spojovací materiál zakoupený v e-shopu SARIV vám bude pečlivě zabalen a dopraven až domů. Proškolení obchodní zástupci vám ochotně poradí s výběrem toho nejvhodnějšího spojovacího prvku, konkrétního rozměru nebo jeho materiálu, ale i s výběrem vhodného nářadí nebo stroje. Určité typy spojovacích prvků je také možno upravit podle konkrétních potřeb aplikace.

Trhací nýty

Trhací nýty jsou spojovací prvky složené z těla nýtu a trnu. Tvářené tělo nýtu tvoří dutý válec. Trhací nýty vytváří trvale nerozebíratelný spoj. Používají se hlavně pro mechanické spojování tam, kde je spoj přístupný jen z jedné strany. Jednotlivé části nýtu mohou být z různých materiálů a jejich kombinací. Hlava nýtu může být plochá, zapuštěná a velká. Různými úpravami těla nýtu se dá ovlivnit forma jeho deformace během nýtování a speciální nýty se hodí pro křehké či měkké materiály.

Strukturální trhací nýty

Strukturální trhací nýty se od standardních nýtů liší aktivní úlohou, kterou má trn ve spoji po aplikaci nýtu. Trn je po aplikaci uzavřen uvnitř těla a to umožňuje dosažení vyšších mechanických vlastností hlavně ve střihu. Nejvhodnější typ strukturálního nýtu se volí na základě specifických požadavků, jako jej pevnost ve střihu a v tahu, anebo odolnost proti rotaci. V nabídce najdete strukturální trhací nýty v šesti typech, které dokonale splňují konkrétní požadavky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment