Využijte novoroční slevy a kupte si nový byt s 10% slevou!

Všechny byty v Praze zdražují, jen ty od FINEPU si drží stále stejnou cenu. Nyní si je navíc můžete pořídit s 10% slevou. 

Podle ČTK letos z velké pětky českých developerů nezdražovaly jen dvě společnosti a Finep byla jednou z nich. Dá se však očekávat, že v příštích letech ceny přeci jen trochu stoupnou, jelikož se zvyšují ceny za stavební práce.

Nyní se však ceny drží relativně nízko, byty v Praze jsou dokonce o třetinu levnější než před začátkem ekonomické a hospodářské krize. Aktuálně je tedy ideální čas pro nákup nového bytu.

reality-finance_01 Sleva 10 % do konce ledna

FINEP proto nyní na vybrané nové byty v Praze poskytuje 10% slevu. Platí do konce ledna 2015 a nevztahuje se na rodinné domy, garáže, komory či nebytové jednotky ani na jakékoliv prodeje v rámci družstevního vlastnictví.

Pro zájemce o družstevní vlastnictví je však připravena jiná akce. Do konce ledna ušetří až 50 tisíc korun při nákupu garážového stání.

reality-finance_02 Nové byty se slevou v Praze 5, 9 i 10

Volné byty jsou v současné době ještě v Praze 5, 9 a 10. Projekt Britská čtvrť ve Stodůlkách nabízí pohodlné bydlení pro rodiny i s dětmi i mladé páry. Výhodou je snadná dostupnost díky stanici metra vzdálené cca 1 minutu chůze. Vybírat můžete z bytů 2+kk, 3+kk i 4+kk.

Projekt Prosek Park je také snadno dostupný díky stanici metra Střížkov. Byt zde ocení hlavně sportovci a milovníci zeleně. Na výběr je z družstevních bytů i bytů do osobního vlastnictví s dispozicemi od 2(1)+kk do 4+kk.

V Praze 9 jsou ještě volné byty v projektu Harfa Park, které jsou vhodné jak pro singles, tak i pro páry a rodiny s dětmi. Téměř za domem vede 3,5 km dlouhá cyklostezka a do centra města je to 12 minut. Každý si tu zkrátka najde zábavu podle svého gusta. I zde jsou k dispozici byty s dispozicemi od 2(1)+kk do 4+kk.

reality-finance_03 Zájemce o bydlení v Praze 10 jistě nadchne projekt Nad Přehradou. Bydlení v zeleni v kombinaci se snadnou dostupností služeb je vhodné nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro vyznavače zdravého životního stylu.

Alternativou bydlení v Praze 10 jsou byty z projektu Malý háj. Všechny byty zde mají terasu, balkon, nebo předzahrádku a v těsné blízkosti je Europark Štěrboholy. Najdete zde byty ve velikosti od 1+kk.

Kaskády Barrandov hlásí vyprodáno

Zcela vyprodány jsou nyní byty z projektu Kaskády Barrandov. Novoroční 10% sleva platí do konce ledna nebo do vyprodání bytů, proto s nákupem neváhejte


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment