Nový bytový projekt nabídne klid v pulzujícím centru Prahy

Chcete bydlet v hlavním městě, jenže stále se vám nepodařilo najít vhodné místo? Patří mezi vaše priority mít na dosah centrum a současně i přírodu? Toužíte po nadčasovosti a šedý průměr není nic pro vás? Podívejte se na jedinečný projekt, který se terénem v prestižní lokalitě klikatí jako had. Odborníci i veřejnost jsou nadšeni!

Podařilo se překonat výzvu

Nový projekt se realizuje v oblíbené městské části Praha 4. Staví se v terénu, který není pro stavbu domů obvyklý. Hned 3 bytové domy budou stát na Michelské stráni – tedy ve svažitém terénu. Právě pro náročnost terénu měl málokdo odvahu se do plánování a výstavby pustit. Pro architekty z Arx Studia to ale byla výzva, kterou se podařilo naplnit.

Navrhli neobvyklé řešení, 3 bytové domy vzájemně propojily tak, že se terénem klikatí jako had. Proto dostal projekt název Rezidence Hadovitá a těší se velké pozornosti odborníků i těch, kdo hledají nové bydlení v Praze.

Skvělá Praha 4 jako top místo pro život

O nové byty v Praze Michli je velký zájem, protože se zde snoubí perfektní provedení s top lokalitou. Praha 4 je velmi oblíbená, protože má hned několik výhod. Nabízí dobré a rychlé spojení s centrem, a to MHD i autem. Je to klidná městská část s parky a bohatými možnostmi sportovního vyžití, což z ní dělá ideální místo pro život rodin s dětmi. Nechybí ani restaurace, bary, dětské herny a další lákadla velkoměsta.

Prodej už běží!

I když projekt není ještě dokončen, prodej byl již zahájen. Podívejte se na rezidencehadovita.cz a sami zjistíte, že ceny bytů na Praze 4 rozhodně nejsou vysoké. Pokud tedy zatoužíte bydlet právě zde, nesmíte moc dlouho váhat. Na webu uvidíte i plánky jednotlivých bytů. A jak postupovat? Nejdříve musíte mít jasno ve financích a až potom kontaktujte prodejce. Představu o výši hypotéky udělá i tato online kalkulačka, je ale vždy lepší zajít do banky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment