22988 dreveny podnos 25 x 20 x 3 cm1

Jak na výběr dřevěného podnosu a servírovacího tácku?

Dřevěné tácy se hodí nejen na chalupu, ale i do moderní domácnosti. Ať již zvolíte variantu přírodního vzhledu servírovacího tácu anebo dáte přednost dekoračně vypadajícímu kousku, můžete si být jisti, že dřevěný servírovací tác pohodlně unese hned několik hrnečků, skleniček a talířů.

Na co myslet při výběru dřevěného podnosu?

Při výběru dřevěného podnosu mějte na paměti, že různá dřeva mají různé vlastnosti. Například smrk je měkké dřevo, které se snadno opracovává, zatímco buk a dub jsou tvrdší dřeva, která se hůře vyřezávají, proto nebude snadné opatřit je vydlabávanými dekoracemi. Pokud hledáte podnos s rytinou, ujistěte se, že je text viditelný a snadno čitelný. Pokud jste si vybrali dřevěný podnos s ozdobami, ujistěte se před jeho koupí, že tyto prvky opravdu dobře drží a nebudou při manipulaci odpadávat.

Krásný kousek do domácnosti i originální dárek

Vygravírovaný text na míru vykouzlí z dřevěného podnosu umělecké dílo, a zároveň dokonalý dárek. Takto vyzdobený servírovací tác lze použít k servírování jídla a nápojů, ale také jako dekoraci v kuchyni nebo obývacím pokoji. Nebudete tomu možná věřit, ale i jednoduchý dřevěný podnos, pokud ho správně zavěsíte, dokáže být krásným a dekorativním doplňkem vaší kuchyně. Pokud chcete získat dřevěný podnos, který nemá nikdo jiný, popusťte uzdu své fantazii a vrhněte se do vlastní dekorace. Můžete použít barvy anebo třeba ubrouskovou techniku. A uvidíte, že další neotřelý kousek bude na světě. Dřevěné podnosy jsou skvělým způsobem, jak dodat vašemu domovu nádech rustikálního kouzla.

Jaká velikost je ta správná?

To musíte vědět především vy. Důležité je totiž především to, co hodláte na dřevěném podnose nejčastěji nosit. Dřevěné podnosy najdete v různých tvarech, velikostech a provedeních. Při výběru věnujte pozornost zamýšlenému použití a tomu, zda chcete jednoduchý nebo spíše dekorativní kus. Pokud plánujete podnos používat k servírování jídla, ujistěte se, že je dostatečně velký, aby se na něj vešlo vše potřebné a nebyl příliš velký a neskladný. Pokud jej chcete používat pouze jako dekoraci, zvolte menší podnos, který lze snadno umístit na polici nebo stůl anebo připevnit na zeď.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment