gastro vybaveni

PROMOS trading – profesionální gastro vybavení a zařízení prádelen pro každého

Pro všechny gastronomická vybavení, restaurace, kuchyně, cukrárny, bary i prádelny přináší společnost PROMOS trading, spol. s r.o. speciální technologie a profesionální vybavení. Vsaďte na léty prověřeného dodavatele a vybavte si svou provozovnu.

Gastro vybavení a zařízení prádelen

V širokém portfoliu společnosti PROMOS trading najdete vše, co potřebujete. Pro gastro vybavení zvolte profesionální konvektomat, šoker, myčku nádobí, sporák, varný kotel, smažicí pánev, fritézu, gril, velkokuchyňský dřez, pracovní stůl, regály a další výrobky z potravinářské oceli. Pro prádelny jsou v nabídce prací stroje, sušiče i mandly. Odborný tým tvoří projektanti, obchodní a odborní poradci, kuchaři, technici, zámečníci i elektromechanici, kteří jsou připraveni vám se vším poradit.

Nové vybavení, prodejních akce, výprodeje i věci z bazaru

Gastro vybavení, spotřebiče, spotřební materiál, potřeby do kuchyně, cukrárny či lahůdkářského provozu koupíte v e-shopu, prodejních akcích, výprodeji či bazaru. Nechte si komplexně navrhnout provozní uspořádání profesionálních kuchyní, potravinářských výroben i prádelen pro úspornou a efektivní výrobu splňující hygienické a bezpečnostní předpisy, s optimálně výkonnými technologiemi, vzduchotechnikou, klimatizací, stavebními úpravami i nábytkem.

Profesionální myčky nádobí

Dbejte na vhodnou volbu mycího stroje i jeho technický stav. Pečlivě vybírejte chemické mycí prostředky a sledujte způsob jejich dávkování vzhledem ke kvalitě a tlaku vody. Profesionální myčka nádobí usnadní práci a zvýší hygienickou úroveň veřejného stravování. Vsaďte na cenově dostupné a výkonné myčky FAGOR a SILANOS, kvalitní MEIKO nebo špičkové Winterhalter. Využijte malé podstolové i velké tunelové pásové myčky nádobí nebo myčky skla se studeným oplachem.

Konvektomat

Výkonný konvektomat je dnes centrem každé moderní kuchyně. Je různě velký, plynový či elektrický a podle způsobu vyvíjení páry nástřikový – injekční či bojlerový. Zvládne většinu technologických procesů úpravy potravinářských surovin teplem, tedy vaření, pečení, smažení, gravitování či zapékání. Urychlí práci a ušetří náklady. Vsaďte na českou značku RETIGO, španělský FAGOR nebo italský UNOX. Speciální nároky splní i značky Alba (Rational), Foinox nebo Ambassade.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment