Krátkodobý pronájem bytu, aneb nenechte své bydlení zahálet, když ho právě nevyužíváte

Ne nadarmo se říká, že pod lampou bývá největší tma. Možná se již delší dobou zamýšlíte nad možností slušného přivýdělku, ale nechcete trávit prací více času, než je nezbytně nutné. Napadlo vás však, že můžete pronajímat nemovitost, kterou využíváte spíše nepravidelně? O dlouhodobém pronájmu nemůže být řeč, ovšem ten není ani zdaleka tak efektivní jako pronájem krátkodobý.

Krátkodobý pronájem bytu je fenomén dnešní doby. Představuje možnost, jak výrazně přilepšit domácímu rozpočtu, a to relativně bez námahy. Vaše nemovitost však musí splnit určité předpoklady, jako jsou adresa s dobrou dopravní dostupností, příjemné prostředí a konkurenceschopná cena.

Pronajímat byt v menším městě, a to navíc v lokalitě, která je z turistického hlediska absolutně nezajímavá, je samozřejmě nesmysl. O něčem jiném však může být krátkodobý pronájem bytu v Praze. Stačí se kouknout na Airbnb, kde je tolik nabídek, že je lze příslovečně přehazovat vidlemi.

Obrovskou výhodou krátkodobého pronájmu je fakt, že můžete byt využívat i nadále a vydělávat pouze v době, kdy jste mimo domov. Pravidla si určíte sami, což není v případě dlouhodobého pronájmu dost dobře možné.

Peníze k vám bohužel nepřijdou na zavolání – považovat krátkodobý pronájem bytu za automat na peníze by bylo poněkud naivní. S ohledem na velkou konkurenci budete muset na potenciální zákazníky zapůsobit. Třeba tím, že pro ně připravíte velmi útulný interiér a postaráte se o jejich blaho po celou dobu pobytu. Ale co když na nic takového nemáte čas ani chuť? Pak jednoduše využijte externí správu krátkodobého pronájmu v Praze.

Profesionální správci z Let Me Inn umí v oboru krátkodobého pronájmu chodit a zajistí pro vás vše potřebné. Od inzerce na nejdůležitějších světových serverech až po případnou rekonstrukci bytu. Jinými slovy udělají z vašeho bydlení místo, na které se budou hosté rádi vracet. Cenové podmínky zjistíte pomocí kalkulačky správy krátkodobého pronájmu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment