geodetickakancelar

Fotogrammetrie od firmy Visionplan-3D

Potřebujete zpracovat geodetická data a dotyčný pozemek je prostě příliš komplikovaný na to, aby se to dalo udělat s klasickými metodami? Nestačí ani laserové skenování? Odmítli vás jiné geodetické kanceláře? Pak nevěšte hlavu. Existuje ještě jedno alternativní řešení. Takzvaná fotogrammetrie je dokonalým východiskem pro pozemky a objekty, které standardní metody nedokáží zpracovat.

Letecká fotogrammetrie je technika, která se realizuje shora. Jak už název napovídá, používají se pro to letecké snímky. Pokud jste si právě představili geodety s pilotními brýlemi a helmou v letounu či helikoptéře, pak vás můžeme uklidnit, protože tak to úplně není. Geodet specializující se na metodu fotogrammetrie osobně nikam nelétá. Používá proto bezpilotní letecké přístroje.

Nicméně ne všechny geodetické firmy službu typu fotogrammetrie nabízí. My pro vás máme tip na jednu, která ano. Kancelář Visionplan-3D využívá nejmodernější technologie pro realizaci geodetických podkladů. Právě letecká fotogrammetrie je jedna z nich. Visionplan se pohybuje v geodézii již osm let a za tu dobu zrealizoval přes tisíc zakázek.

Máte-li komplikovaný objekt nebo plochu, na kterou se klasické metody nedají aplikovat, pak se neváhejte ozvat právě této kanceláři. Odborníci vám vysvětlí vše potřebné a dají vám nezávaznou cenovou nabídku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment