afriso

Inovativní, jednoduchý a efektivní způsob řízení směšování vody v domácnostech

Ačkoliv nevidíte na pozadí toho, co se děje při směšování vody v topení, při umývání nádobí, nebo při sprše, tak se jedná o dost důležitou součást domácího vodního systému. Pokud funguje dokonale, tak můžete být v mnohem větším pohodlí a zároveň u toho ušetřit maximum financí.

Nový systém, který je mnohem jednodušší a intuitivnější než doposud užívané systémy, vám nabízí profesionální výrobce ventilů Afriso. A to dokonce v prémiové verzi s novými vlastnostmi, konkrétně produkt Afriso ProClick.

Co vůbec Afriso ProClick je?

Jedná se o směšovací ventil, který má k sobě připojenou novou řídící technologii. Nemusíte přitom nijak měnit současnou konfiguraci, pokud v ní již směšovací ventil Afriso nainstalovaný máte. Klasický ventil zkrátka pouze připojíte na již připravenou krabičku s technologií ProClick.

Na krabičku lze připojit libovolný ventil z nabídky, protože jsou podporovány všechny varianty produktů. Následné zacvaknutí znamená, že vše již máte připraveno k provozu. Ona magická krabička v tomto případě znamená speciální servopohon. Získáváte tak jednoduchou instalací vlastní směšovací ventil se servopohonem. Ten slouží k tomu, abyste mohli mnohem pohodlněji a intuitivněji ovládat směšování vody a nastavené limity. Namísto jakýchkoliv zásahů do systémů stačí na mechanismu otočit číselníkovým kolečkem, a vše máte rázem vyřešeno.

Dobrý systém začíná už od kotle

Většina všech těchto systémů začíná už od naprostých základů. Směšování dobré teploty vody by tam nemělo být na konečné části systému u vývodu, ale mělo by to být každopádně přímo u vytápěcího zařízení. Specifický je pak směšovací ventil ke kotli, který umožňuje kompletní řízení systému přímo od zdroje.

Jaké výhody vám systém může přinést?

Kvalitní směšovač vody vám může přinést více výhod, než si jen na první pohled dokážete představit. Základní výhodou je pochopitelně vysoká finanční úspora. Stabilnější domácí vytápění a teplota v řádu znamená, že není potřeba tak moc často vytápět na vysoké teploty. Stejně tak může systém fungovat i jako intuitivní kontrola a ochrana před opařením. Lze totiž nastavit i horní limit teploty vody, který bude řád opouštět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment