p1010819 thumb1

Moderní řešení pro vaše ploty a brány

Zabezpečovací a uzavírací prvky je možné vždy přizpůsobit prostředí, ve kterém mají být instalovány. Mohou být také vybavené moderním a pohodlným ovládáním.

Moderní řešení pro ploty a brány

Jedním z nejvíce využívaných prvků pro uzavření objektu jsou posuvné brány. Ty mohou být ve dvou základních provedeních. Záleží na tom, které se pro daný účel více hodí. Posuvné brány dělíme na samonosné a kolejnicové.

  • Oba typy jsou vyráběné v několika materiálových variantách.
  • Mohou být běžné průmyslové, kované či s deskovou výplní.

Pro lepší orientaci je dobré nechat si vytvořit vizualizaci v měřítku pro přesnou představu výsledku.

  • Veškeré brány mohou být vybavené dálkovým ovládáním pomocí externího ovladače.
  • Další možností je ovládání díky mobilnímu telefonu.
  • Brány mohou být pochopitelně ovládané i klasickým mechanickým (ručním) způsobem.

Pokud není možná instalace samonosné brány, nabízí se řešení v podobě brány kolejnicové. Ty nacházejí využití především v místech, kde není dostatek prostoru anebo je zapotřebí najít možnost pro extrémně velké průjezdy.

Kovové ploty

Před oplocením pozemku je většinou prvním ukazatelem materiál, ze kterého bude plot postaven. Možností je několik. Nejčastěji využívané jsou dřevěné a kovové ploty. Investice do kovového plotu je sice náročnější, ale v budoucího hlediska se rozhodně vyplatí více.

  • Dřevěný plot vyžaduje pravidelnou údržbu.
  • Ta u kovového plotu prakticky zcela odpadá.

Kovové ploty mohou být žárově pozinkované a stříkané komaxitovou práškovou barvou. To rapidně zvyšuje jejich odolnost vůči povětrnostním podmínkám i zubu času. Kovové ploty jsou nabízené v mnoha variantách provedení. Je tedy možné je přizpůsobit každému stylu a okolí.

  • Kovový plot je také lepším řešením pro frekventovaná místa u silnic.

Pohony bran

Ovládání bran nebo garážových vrat je možné řešit dvěma různými způsoby. Buď klasicky – ručně anebo pomocí systému, který umožní dálkové ovládání. Pohony bran na dálkové ovládání jsou vybavené systémem DEA, který patří k nejběžnějším. Tento typ se dá ovládat pohodlně a snadno chytrým mobilním telefonem. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment