Byty na Vackově: Lukrativní lokalita se skvělými příležitostmi

Dřívější periferie horního Žižkova ožívá novým developerským projektem zvaným Byty na Vackově. Klidná lokalita s dostatkem zelně nabídne slunné byty v moderním pojetí s množstvím odpočinkových zón. Celá lokalita projde výraznou změnou, která už nyní slibuje skvělou budoucnost.

V pěti budovách bude celkem 342 bytů a ateliérů

Byty na Vackově budou novou možností pro obyvatele Prahy, kteří hledají poklidné bydlení, ale zároveň dobrou občanskou vybavenost a dostupnost do centra. Přesně to lokalita na horním Žižkově slibuje.

Projekt je dílem architektonického studia MS Architekti, které se při tvorbě návrhů soustředilo na praktičnost a zároveň příjemný vzhled pro každodenní život. Nejedná se o žádné strohé a unifikované budovy, ale o asymetricky členěné bloky, které nabídnou zákoutí pro komerční účely i k relaxaci. Například přízemní byty na Praze 3 budou mít k dispozici předzahrádky. Domy pak budou mít maximálně 12 pater.

Slunné a vzdušné byty budou k dispozici od 1+kk až po 5+kk, k tomu na nové majitele čekají i sklepní kóje (s výjimkou bytů 1+kk).

Žižkov nabízí spoustu kulturního vyžití i místa k procházkám

Nová rezidenční čtvrť nabídne kromě moderních bytů také skvělé podmínky vzhledem k lokalitě. V okolí ulice Malešická, kde je projekt realizován, jsou hned dvě autobusové zastávky, několik obchodů, restaurace a také kino Aero.

Dobrou zprávou pro rodiny s dětmi je to, že je poblíž i mateřská školka a základní škola. Na procházky je ideální park Židovské pece, který přiléhá k lokalitě výstavby. Poblíž je také cyklotrasa nebo třeba Žižkovská televizní věž, ze které je krásný výhled na Prahu. O místa k odpoledním rodinným procházkám tak rozhodně není nouze.

Prodej bytů v Praze na Žižkově už započal, první fáze výstavby by měla být hotová do konce roku 2020. První majitelé by se pak měli nastěhovat do poloviny roku 2021.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment