drobne mince

Když potřebujete peníze, půjčte si je

Někteří lidé jsou chudáci. A někteří jsou chudáci proto, že to jsou chudáci. Tedy že nemají tolik peněz, kolik potřebují. A tedy proti své vůli živoří.

Aby člověk neživořil

Lidé se někdy mají po finanční stránce dobře, někdy ale nikoliv. To záleží na mnoha okolnostech, z nichž jsou některé zapříčiněny dotyčnými osobami samotnými a některé nikoliv. A jistě se mnou budete souhlasit v tom, že ti, kdo nemají peněz tolik, kolik je jich třeba, mají důvod závidět těm, kdo jsou zabezpečeni dostatečně.

Jenže závidět těm, kdo peníze mají, není řešením. Tím člověk, který je ve finančních obtížích, tyto nevyřeší. K tomu je zapotřebí začít více vydělávat nebo méně utrácet, a není-li už zbytí, také si vzít nějakou půjčku.

A kterou půjčku lze vřele doporučit?

Pokud se někdo dostane do skutečně závažných problémů, to znamená, že vydělává jen málo a toto mu nestačí na pokrytí jeho výdajů, ani kdyby se omezil jen na ty skutečně nejpodstatnější a nejdůležitější, musí bohužel počítat s tím, že mu v bance nebudou příznivě nakloněni. Zejména má-li navíc ještě nějaký ten záznam v registrech dlužníků či dokonce nějakou exekuci na majetek.

A pak teprve člověk docení význam nebankovní hypotéky. Což je rovněž typ půjčky, na rozdíl od bankovní konkurence ale dostupný i těm, kdo jsou na tom skutečně nedobře. A to díky tomu, že zde se musí dát nejprve do zástavy nemovitost a teprve poté se dá dohadovat o půjčení peněz, jež mohou dosáhnout až sedmdesáti procent odhadní ceny této nemovitosti.

Taková nebankovní hypotéka se právě díky zmíněné zástavě může omezit jenom na naprosto minimální prověřování žadatelů, a to znamená, že tu lehce uspějí i ti, jimž přijde vhod neúčelová hypotéka, u které se raději nikdo moc na nic neptá. Ti, kdo mají jenom nízké příjmy a třeba i další nedostatky. Kteří však musí mít alespoň na splácení, aby o svou nemovitost nakonec nepřišli.

nemecke marky

Tady si tedy přijde na své pomalu každý. A když mu za výhodných podmínek půjčí, je možná vést zase naprosto normální plnohodnotný život.

Zdroj obrázku: Pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment