Energetická kancelář

Každý si hlídá, aby neplatil za produkt hodně, když lze s jistotou získat jinde levněji. Je to logické, ale při všem přemýšlení, kde ušetřit, 98% lidí zapomíná, že by mohli ušetřit u těch největších výdajových položek, tedy v cenách za energie.

Tak velké procento je ohromující, ale pokud si většina lidí ani neuvědomuje alternativy v oblasti energií, není se čemu divit, že je tak vysoké. Alternativy vám mohou ušetřit až 30% výdajů za energie.

Základním principem služby Energetické kanceláře je spojení zákazníka s tím pravým prověřeným dodavatelem. Nalezení optimálního propojení je získáno soutěží energetických dodavatelů. V této soutěži může vyhrát jen dodavatel s nejlepšími podmínkami a nejnižší cenou.

Po získání ideální kombinace zákazník-dodavatel, zajistí Energetická kancelář shromáždění všech potřebných dokumentů, potřebných pro sepsání smlouvy mezi novým dodavatelem a zákazníkem, která nahradí smlouvu s dodavatelem minulým. Od této chvíle již zákazník šetří.

Dále je možné, aby Energetická kancelář dodala tuhá paliva, a to černé a hnědé uhlí, brikety a pelety, které získaly ocenění v dTestu jakož to pelety velmi dobré kvality. Zde je možné si povšimnout další oblasti, kterou Energetická kancelář řeší a to je zprostředkování tepla. Můžeme pro vás navrhnout a zařídit dodávku tepelného čerpadla nebo kotle za bezkonkurenční ceny, které lze navíc ještě snížit pomocí kotlíkových dotací, které vám také pomůžeme vyřídit. Poslední službou, kterou se Energetická kancelář zabývá je instalace osvětlení.

Služby Energetické kanceláře jsou zde pro kohokoli, ať už jste domácnost, firma, nebo obec. Jediné potřebné je nás kontaktovat a pak již můžeme probrat vaše možnosti. Volejte na číslo +420 552 319 955 nebo pište na info@ek.cz. Více informací naleznete na našich webových stránkách www.energetickakancelar.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment

Reality Pardubice