Majetkové pojištění Bezpečný domov PLUS boduje!

Když nechcete mít strach o majetek a naopak považujete za nutné žít spokojeně a s jistotou, že v případě škod na majetku budete mít z čeho je financovat, musíte si uzavřít řádné pojištění. Nedávno se na trhu objevila pojistka Bezpečný domov 2. generace, která díky výhodným podmínkám a širokému rozsahu krytí „válcuje“ konkurenci.

Získalo označení TOP produkt

Pojištění majetku II. generace s názvem Bezpečný domov PLUS uvedla na trh pojišťovna Ergo. Ohlas byl obrovský a pojistka získala označení TOP produkt v hodnocení klientů na nezávislých finančních serverech. Jedná se o majetkové pojištění, které se vztahuje na škody na nemovitosti i na movitých věcech. Oblibu si získalo i proto, že je nově dostupné i pro rekreační objekty. Majitelé chat se až doposud mohli spoléhat jen na ochranu v podobě pojištění nemovitosti, což rozhodně nebylo dostačující.

Obsáhlý rozsah krytí a další výhody

Bezpečný domov PLUS má široký záběr, vztahuje se na škody, které vzniknou vlivem řádění přírodních živlů nebo nečekaných událostí, jako je například přepětí v síti apod. Vztahuje se také na škody způsobené zvěří na budově nebo bytu, odcizení stavebních součástí, rozbití skla z jakékoliv příčiny a jeho součástí je pojištění elektroniky bez limitu. Klienti mají navíc k dispozici nonstop asistenční službu. Škodné události mohou řešit okamžitě a předejít tak problémům. Pojistka se sjednává online, platná je od druhého dne a sami si volíte splatnost (měsíčně, čtvrtletně, půlročně nebo ročně).

Výhodný bonus pro každého

K pojistce od Ergo každý klient získá bonus v podobě pojištění odpovědnosti. Tato pojistka se vztahuje na škody, které člověk způsobí druhé osobě na zdraví nebo na majetku, kryje také škody finanční. Je výhodné ho mít sjednáno, kryjete s ním de facto svojí neopatrnost. Jak přesně funguje? Přečtěte si tento článek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment

Reality Pardubice