Stěhování a vyklízení v Praze, Brně a celé ČR

Potřebujete přestěhovat svůj prodejní sklad, sami sebe do většího či menšího nebo prostě jen přesunout prodejnu do jiného města? Pak jste u nás na správné adrese, protože veškerý tento servis a ještě mnohem více jsme vám schopni okamžitě nabídnout. Levné stěhování Brno a je partnerem pro přesuny už dlouhá léta a za tu dobu máme za sebou samé spokojené klienty. Ačkoli většinu zakázek realizujeme v Brně a jeho blízkém okolí, naše služby jsou k dispozici po celém území ČR.

Komplexní služby včetně vyklízení

Vyklízíme a stěhujeme chaty, sklepy, sklady, domy i byty či kanceláře. Používáme spolehlivou techniku a auta značky IVECA s celočalouněným vnitřkem, takže se nic neomlátí o stěny. Dostatečné množství popruhů, molitanů a proloží je samozřejmostí.

stěhování-Brno-25-565x230

Další služby zdarma ke stěhování

Úvodní kalkulaci s vámi provedeme zdarma, takže budete mít k dispozici velmi přesný odhad, kolik vás celá ta legrace bude stát. Pro usnadnění celé operace můžeme předem zdarma zapůjčit krabice a obalový materiál, který u vás pak opět vyzvedneme. Z vaší strany můžete vše urychlit tím, že nám zařídíte parkovací místo blízko vchodu, takže zkrátíte nejčastější trasu pohybu. Nově jsme zřídili také pobočku ve městě Praha, kde nás najdete jako Levné stěhování Praha.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment