Netcredit půjčka

Na našem finančním trhu působí mnoho poskytovatelů nebankovních půjček. Jedním z těch, kteří nabízí jako tzv. SMS půjčky, je také společnost Netcredit. U nás je poměrně novou institucí a je pobočkou zahraniční společnosti specializující se na finské úvěry krátkodobého charakteru. Kromě ČR působí Netcredit rovněž v Polsku, Lotyšsku, Rusku nebo Gruzii. V naší republice najdete její sídlo na Praze 1 Novém Městě. Klientům nabízí krátkodobé, nižší půjčky, které jsou vhodné zejména k překlenutí krátkého období, zpravidla do jednoho měsíce.

První půjčka bývá nejdelší

logoV případě první zápůjčky od této nebankovní instituce můžete získat max. 4500 Kč. V souvislosti s tímto úvěrem si Netcredit prověří vás i vaši bonitu a při další žádosti si můžete následně požádat až o 12tis Kč. Vyřízení každé opakované půjčky již bývá jednodušší a rychlejší, pouze u první žádosti je nutná registrace na stránkách poskytovatele a vyřízení potřebné administrativy. Vzhledem k tomu, že se jedná o společnost nebankovní, je potřeba uhradit registrační poplatek. Ten ovšem u Netcredit představuje spíš jen ověření vašeho bankovního účtu, neboť převádíte pouze symbolický jeden haléř. Jakmile si pro další půjčky v budoucnu vyberete stejnou firmu, vaši žádost můžete provést i prostřednictvím telefonu a jako ověření klienti už neplatíte žádné další poplatky.

Neobvyklé podmínky

Přestože u Netcredit můžete podat svou žádost o půjčku pouze prostřednictvím SMS zprávy, oproti jiným podobným poskytovatelům se zde setkáte s přísnějšími podmínkami. Hlavním rozdílem je to, že je potřeba vždy doložit výši pravidelného příjmu a žadatel nesmí být účastníkem žádného exekučního řízení. I doba splatnosti je zde poměrně krátká, ovšem za určitý poplatek vám Netcredit umožní si ji prodloužit. Díky speciálnímu věrnostnímu programu můžete také získat lepší podmínky v případě, že budete žádat o úvěry opakovaně. Zde vám společnost nabídne až 50% slevu z výše úroku. Ovšem pozor, sleva se navyšuje až postupně, je závislá na počtu splacených úvěrů, nejprve začínáte na 5%. Pokud doporučíte nějakého dalšího klienta, na váš bankovní účet dostanete bonus 200 Kč. Veškeré žádosti a dotazy v podobě emailových nebo telefonických vyřídíte vždy v pracovních dnech od 9-17h.

Internetové stránky

Co se týče internetových stránek Netcredit, potěší vás jistě jejich přehlednost a příjemný design. Pomocí posuvníku si můžete jednoduše zjistit, o jakou sumu lze ve vašem případě žádat. Nejnižší možná částka je 1500 Kč. Délku splatnosti lze volit mezi 1 až 30 dny. Na stejné stránce se vám rovnou zobrazí výše půjčky, úroku a výsledná splátka a stejný kalkulátor vidíte i v případě, že byste chtěli prodloužit dobu splatnosti. To je možné o jeden, dva týdny nebo max. 30 dní, ovšem jak jsme již zmiňovali, je to za poplatek. Při registraci bude po vás požadováno jméno, příjmení, RČ, platný mobilní telefon a emailová adresa. Po ukončení registrace vyčkejte na reakci zástupce Netcredit, který vás bude neprodleně kontaktovat a vaši žádost následně vyhodnotí. V případě pozitivního výsledku vám budou finanční prostředky poskytnuty poměrně rychle. Je potřeba pamatovat, že dlužnou částku je následně nutné splatit před koncem sjednané lhůty, nebo si dobu splatnosti včas prodloužit. Identifikačním znakem platby musí být vždy variabilní symbol v podobě vašeho rodného čísla, což ovšem není v dnešní době nic neobvyklého.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment