1 dsc 10561

Sháníte kvalitní gastro zařízení?

Sháníte kvalitní a spolehlivé gastro zařízení? Obraťte se na dodavatele zařízení pro gastronomii a prádelny s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi.

Gastro zařízení

Vyberte si na jednom místě kompletní gastro zařízení v profi kvalitě. Firma s bohatou tradicí vám přináší kvalitní vybavení v podobě nejrůznější techniky a nábytku za výhodné ceny. Vyberte si z široké nabídky od A až po Z.

Kvalitní gastro nábytek

Pořídit si můžete třeba nerezový gastro nábytek z vysoce kvalitní oceli. Ten si najde využití nejen v restauracích, ale také hotelech, školských zařízeních a dalších provozech. V sortimentu výrobků naleznete například praktické a prostorné pracovní a mycí stoly, dřezy, digestoře a další nábytek v podobě skříní a regálů.

Nerezové pracovní stoly splňují všechny potřebné hygienické požadavky. Oceníte u něj stabilní konstrukci, odolný materiál a praktické úložné prostory nejčastěji v podobě úložné police ve spodní části.

Svoje využití si jistě najde i šikovná nerezová skříňka, kterou je možné zavěsit na stěnu. Jedná se o efektivní způsob uchovávání nejrůznějších potravin, které nemusí být v chladu.

Tento gastro nábytek z nerezové oceli si najde svoje uplatnění v profesionálních gastro provozech, především v kuchyni. Oceníte jej tak při přípravě a uchovávání jídla. Kvalitní gastro nábytek je zkrátka nezbytnou součástí každého inventáře v restauracích, hotelích nebo školních jídelnách.

Profi lednice pro oblast gastronomie

Gastro profesionální lednice je jasnou volbou v oblasti gastronomie. Profi lednice do gastro provozů jsou k dostání od známých a spolehlivých značek jako je Fagor, Vestfrost nebo Retigo. Právě spolehlivost, vysoká kvalita a nízké provozní náklady jsou obzvláště v gastronomii velmi žádoucí. Chladící zařízení vám přinesou značnou úsporu energie, což jistě oceníte. Vašim potravinám také zajistí vhodné podmínky ke skladování.

Vsaďte na spolehlivé a ověřené gastro zařízení do vašich provozoven, u kterých se můžete spolehnout na to, že vás nezklamou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment