Bydlení v Praze dostalo nový rozměr – představujeme tři velmi zajímavé projekty!

Možnosti bydlení na území hlavního města Prahy se rozrůstají každým dnem. Developerské společnosti se snaží uspokojit vysokou poptávku po novém bydlení, takže realizují stále nové – modernější projekty. Výhodou současné doby je, že nabídka nových bytů převyšuje poptávku, takže je možné koupit nový byt za velice výhodnou cenu. Představujeme vám tři projekty, které nabízejí atraktivní byty v zajímavých lokalitách a překvapují svými možnostmi a provedením.

Bydlení Nad Přehradou je ideální pro milovníky sportu, relaxace a pohody
Prvním je bytový projekt Hostivař Nad Přehradou, který se nachází na rozhraní Horních Měcholup a Hostivaře. V první etapě tohoto projektu vznikl moderní bytový dům, který nabídl 93 nových bytů a to včetně mezonetů ve vysokém standardu. Druhá etapa výstavby přinese dalších 48 nových bytů o dispozicích 1+kk (od 31,8 m2) až po prostornější 5+kk (do 119,9 m2). Nové byty Hostivař tak jistě uspokojí i ty nejnáročnější. Bydlení zde je výjimečné i díky okolní přírodě. V blízkém okolí se nachází bohaté možnosti ke sportovnímu vyžití, samozřejmostí je potom kompletní občanská vybavenost i dobrá dopravní dostupnost do centra Prahy. Bydlení zde je ideální nejen pro mladé páry, ale i pro rodiny s dětmi, které si chtějí užívat pohody a klidu přírody a přitom být ve spojení s Prahou.

01

Nové byty Praha 5 nabízí bezpečí a komfort
Druhou zajímavostí je projekt Britská čtvrť s výjimečnou architekturou, který se neustále rozrůstá a v současné době prochází již čtvrtou etapou výstavby. Moderně řešené nové byty na Praze 5 nabídnou další luxusní byty v této atraktivní lokalitě. Vznikne celkem 137 bytů od 1+kk (37,9 m2) až po 4+kk (119,8 m2) a v rámci nové výstavby vznikne i park s dětským hřištěm a vodními prvky. Výhodou bydlení zde jsou nejen moderně řešené byty ale i vysoký standard bezpečnosti. Parkování je například řešeno podzemními garážemi, které jsou vybaveny kamerovým systémem. V domech se také nacházejí moderní výtahy a vstupy jsou bezbariérové. Jistě potěší i skvělá dopravní dostupnost – v blízkosti se nachází nový vstup do metra Stodůlky.

02

I Praha 9 překvapuje svými možnostmi
Třetím ze zajímavých projektů je Prosek Park, který se nachází na Praze 9. V rámci tohoto projektu vznikly již dvě stovky nových bytů a další přibývají. Tato lokalita je výjimečná svými možnostmi. Nabízí bohatou občanskou vybavenost a moderní byty od velikosti 1+kk. Zajímavostí je, že v této lokalitě je možné koupit i družstevní byty. Právě o tento typ bydlení je v současné době veliký zájem. Nové byty na Proseku uspokojí i ty nejnáročnější, ideální jsou pro mladé páry, rodiny s dětmi i seniory.

Kde vybrat?
Tyto a další projekty realizuje v Praze developerská společnost Finep. Zkuste se na jejich nabídku podívat, možná i vy u Finep najdete svůj byt snů…


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment