Jak snadno založit s.r.o.

Chystáte se založit s.r.o. a chcete co nejdříve začít podnikat? Máte málo času na „úřednické kolečko“? Raději byste věnovali všechnu svou energii a čas podnikání? Existuje jednoduché řešení, jak se vyhnout komplikacím a hledání tolik drahocenného času. Kupte si již založenou společnost.

Řada podnikavců nabízí na internetu ke koupi zástup s.r.o. společností. Na první pohled solidní nabídka se ale může snadno proměnit v noční můru a zástup věřitelů Vám jen přidělá další starosti. Jak tedy pořídit s.r.o. bez obav? Nákupem ready-made společnosti od některé z renomovaných firem. Na trhu jich je několik a nabízejí nově založené, nebo převzaté společnosti. Ti nejlepší ale nabízejí jen nově založené společnosti s čistou účetní historií, připravené k okamžitému převodu na nového vlastníka. Mezi takové patří i léty prověřená společnost Scott & Weber. Nejen že vše potřebné za Vás vyřídí, ale nabízejí i záruku.

Při výběru Vaší nové s.r.o. nejste přitom omezeni jen na Českou republiku. Jak uvádí Ing. Adam Zvada ze společnosti Scott & Weber, zákazník si může snadno vybrat nejen české společnosti s ručeným omezeným (s.r.o.), ale také slovenské ready-made společnosti s ručením omezeným. Stejným způsobem se dají zakoupit též akciové společnosti, evropské společnosti (SE), nebo offshore firmy. Je tedy jistě z čeho vybírat. To je také prakticky to jediné, co budete muset udělat. Vybrat si Vaší novou firmu v pravidelně aktualizovaných nabídkách, nebo zaslat přímo svou poptávku.

Scott & Weber Vám ovšem krom prostého prodeje s.r.o. nabízí i něco víc. Nadstandardní služby a servis. Ke všem nabízeným společnostem přikládá prvotřídní právní dokumentaci a veškeré podstatné změny jsou prováděny formou notářského zápisu notářem Notářské komory České republiky (NKČR). Dále garantují nulovou účetní historii každé společnosti a vše potřebné k převodu na nového vlastníka, vyřídí za Vás. Základní kapitál je u těchto společností již plně splacen a expresní vyřízení zápisu změn na úřadech je samozřejmostí. Koupí ready-made společnosti se tak stáváte ihned majitelem Vámi vybrané společnosti se sídlem a okamžitě za ni můžete jednat. V případě zájmu Vám rádi zajistí i sídlo Vaší společnosti v centru Prahy, virtuální kancelář, nebo pronájem kanceláře. Rychlé a profesionální jednání, mnohaleté zkušenosti, ceník bez skrytých poplatků a zodpovědný přístup, nabízí dnes kde kdo. Ale jen málokterá společnost taková opravdu je.

Pro více informací můžete navštívit internetové stránky www.scottweber.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment