geopas cz

Nahlížení do KN s řadou informací navíc

Nahlížení do katastru nemovitostí na internetu využil asi každý. Stačí se podívat na oficiální stránky katastru a hned získáte to, co hledáte. Jenže, není nahlížení do katastru, jako nahlížení do katastru. Někomu přece jenom nemusí vyhovovat prostředí katastru, navíc můžete hledat i další hodnotné informace, které zde zkrátka neobjevíte. Možná právě proto se vyplatí využít rozšíření katastru nemovitostí.

Čerpejte informace na těch správných místech

Nápomocen vám v tomto směru bude projekt GeoPas.cz. Ten vychází z katastru nemovitostí, na druhou stranu však přináší mnohé navíc. Přehledné prostředí, kde naleznete Chrudim katastrální území a mnohá jiná z celé České republiky. Žádná omezení se nekonají. Jen nemůžete počítat s tím, že GeoPas.cz bude suplovat agentu katastru, tak tomu rozhodně není.

Tato online aplikace nabízí velice přehledné prostředí, kde nechybí rychlé vyhledávaní prostřednictvím našeptávače, ale také katastrální mapa. Kromě obvyklých údajů zde najdete hromadu dalších informací.

  • Občanská vybavenost
  • Životní prostředí
  • BPEJ/LPIS
  • Geologie a voda

Na rozdíl od oficiálního katastru nemovitostí, zde jsou informace zobrazeny přehledně, díky čemuž ihned objevíte to, co hledáte. Nechybí pochopitelně ani odkazy na oficiální nahlížení do KN a RÚIAN. Pracujete tak se stále aktuálními daty.

Využijte možností GeoPas.cz

Ať už se vaším cílem stanou konkrétní stavební parcely, budovy, pozemky či cokoliv dalšího, vždy najdete to, co hledáte. Toto rozšíření posouvá běžný katastr nemovitostí na podstatně vyšší úroveň, o čemž se můžete přesvědčit sami. Zjistěte o daném místě více informací, které mohou ovlivnit řadu dalších věcí, jako je třeba nákup, prodej a podobně. Nahlížení do katastru nemovitostí nebylo nikdy tak snadné, a to včetně přehledné mapy s řadou přidružených a praktických prvků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment