barova zidle

BELTERRA, výrobce kvalitního design nábytku do každého interiéru

Je zcela přirozené, že se ve svém interiéru velmi rádi obklopujeme věcmi, které nás naplňují příjemnými pocity a dělají nás šťastnými. Do svého domova si můžete pořídit například kvalitní desénový nábytek a dekorace BELTERRA.

Jídelní kovové a dřevěné židle

Nabídka jídelních židlí na belterra.cz je opravdu pestrá a zahrnuje přes 400 typů dřevěných a kovových židlí pro příjemně strávené chvíle u jídelního stolu. Najdete tu dřevěné i kovové židle, jídelní i barové židle a křesílka s područkami, restaurační i konferenční židle v moderních designech i v klasických tvarech. Židle z masivu mohou být bukové i dubové. Nejžádanější jsou trendy dubové, moderní bukové, kožené i čalouněné židle se snadno čistitelnými látkami aqua clean.

Dřevěné jídelní stoly

Výrobou jídelních stolů z masivu se BELTERRA zabývá víc než 20 let. Hlavním znakem jsou čisté linie s důrazem kladeným na kvalitu a přírodní charakter dřeva. Ruční výroba je časově a řemeslně náročná, přináší však design vysoké kvality. Každý stůl je originál zhotovený na míru. V nabídce jsou pevné i rozkládací jídelní stoly, kulaté, restaurační i barové stoly, jídelní stoly z masivu dubového, bukového, z jasanu nebo ořechu, ale i vzácného jilmu.

Nábytek na zakázku

Nábytek vyrobený na míru přináší individuální design přizpůsobený všem přáním, potřebám a faktorům a bude odpovídat vašemu stylu a vkusu. Efektivně využijete svůj prostor a kvalitní materiály s ručním zpracováním zaručí delší životnost. Vyrobit si můžete nechat dřevěný jídelní stůl, židle, vestavěné skříně, komody, skřínky do jídelny i kuchyně, dětského a obývacího pokoje, pracovny i předsíně. Na míru si můžete nechat vyrobit i žulovou pracovní desku do vaší kuchyně.

Bytové doplňky a dekorace

BELTERRA nabízí i originální bytové doplňky a dekorace. Vkusné bytové doplňky, váš domov zútulní a vnesou do něj punc neotřelého designu. Při správném výběru obrazů, polštářů, váz, lampiček a dalších dekoračních předmětů získáte velmi zajímavý interiér s unikátní a osobitou atmosférou. Díky tomu se v interiéru budete cítit příjemně a líbit se bud u vás doma i vašim hostům.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment