maxima reality

Tipy, jak prodat byt co nejrychleji

Rozhodli jste se pro prodej bytu a potřebujete peníze co nejrychleji? Pak byste při takovém procesu rozhodně neměli chybovat. Každá chyba totiž může způsobit zdržení a komplikace. Jestliže se jim chcete vyhnout, začtěte se do následujících řádků.

Potřebujete peníze? Realitka je řešením

Jestliže pro vás hrají prioritu peníze, potom je asi nejlepší obrátit se na realitní kancelář. Prodej bytů v jejím podání obvykle trvá polovinu času, než kdybyste jej prodávali svépomocí. Některé realitní kanceláře dokonce nabízí až 50 % kupní ceny předem. Když vám nebude vadit nějaká ztráta financí, potom od vás realitka může byt vykoupit.

Byty na prodej pod taktovkou realitní kanceláře, to může být také aukce, při které máte naopak šanci prodat byt za více peněz. V podání realitky se mimo jiné nemusíte starat o odhad nemovitosti a podobné věci.

Jak prodat byt od A až do Z

Když byste se přece jenom rozhodli pro prodej bytu svépomocí, určitě zmíníme pár zajímavých tipů, které se vám mohou hodit. Dopředu si například vyřešte jakékoliv právní věci související s bytem. Urychlíte tím následný prodej. K němu mimochodem přispěje i to, že si vyberete kupce s předjednaným hypotéčním úvěrem. I tak byste měli vědět o tom, že finální dořešení prodeje nemovitosti na katastru je otázkou zhruba jednoho měsíce. S tím samozřejmě souvisí i výplata peněz. Vše záleží na smlouvě, která je připravena. Jestliže v tomto směru nechcete šlápnout vedle, realitní kancelář bude tou správnou volbou.

Každý z nás má trochu jiné priority související s prodejem nemovitosti. V závislosti na tom se pak můžete rozmyslet, zda se do celého procesu pustíte svépomocí nebo dáte přednost realitní kanceláři. V tomto případě se vám osvědčeným partnerem stane společnost Maxima Reality, s.r.o. Profesionál na slovo vzatý, s nímž prodáte byt během krátké chvíle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment