zastava aut

Jakými způsoby nahradit bankovní a nebankovní půjčky?

Každému se může někdy v životě stát, že potřebuje půjčit peníze. Banky a nebankovní společnosti nejsou jedinou možností, jak je můžete v případě nouze získat. Pokud vlastníte nějaký cenný majetek, nabízí se možnost jej výhodně zastavit v zastavárně nebo ho prodat. Ukážeme vám, jaké výhody tyto alternativy mají a jaké věci se pro tyto účely nejvíce hodí.

Možnosti zástavy automobilů

Zástava je velice podobná půjčce, jen naproti půjčeným penězům ručíte vybranou věcí. V případě, že splácíte, získáte svůj majetek zpět do svého vlastnictví. Pokud dojde ve vašem životě k nečekané situaci a nebudete moci již pravidelně půjčenou částku vracet, přijdete jen o předem dohodnutou věc, aniž by vám hrozila exekuce a další nepříjemnosti. K zástavě lze použít jakýkoliv majetek. Nejčastěji jsou využívány zástavy automobilů, protože vozy mají svou vysokou cenu, za kterou získáte ihned hotovost. Navíc je můžete vás automobil v průběhu celého ručení půjčky bez omezení využívat či ho nechat na hlídaném parkovišti a v garážích zastavárny. Velice dobrou zprávou pro vás určitě bude, že zastavárna aut vám mnohdy nabízí nižší úrok než běžná banka. Sjednání je velice rychlé. Peníze získáte ihned a v hotovosti. Zastavit můžete vůz jakékoliv značky.

zastava aut

Prodej hodinek

Další možností, jak získat peníze, je prodat nějakou vaši cennost. Obvykle je využívané takové zboží, bez kterého se ve finanční nouzi objedete a v případě, že jej budete opět shánět, nebude problém najít stejný nebo podobný typ. Jednou z nejoblíbenějších možností je proto využít výkup hodinek, který vám nabídne dobrou cenu a férové jednání. Prodej přes výkup proběhne na rozdíl od samostatného prodeje ihned, peníze získáte na ruku a navíc máte jistotu, že cena bude stanovena odborníkem. Výkup hodinek Breitling, Rolex, Omega, IWC a jiných značek je možný v případě, že byste rádi získali peníze bez nutnosti splácet. Samozřejmostí je, že stejně jako u automobilu, můžete použít značkové hodinky jako zástavu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment