nebankovky.cz

Porovnejte si všechny české nebankovní půjčky na jednom místě

Pokud se díváte po možnosti, jak získat peníze, jistě jste zahlceni širokým spektrem nabídek a množství různých poskytovatelů. Každý nabízí nejen jiné produkty, ale i má rozličné podmínky schválení a a poskytované služby unikátní parametry. A vybrat si tu nejlepší volbu může být velmi obtížné. Zvláště pokud nevíte, jestli jste viděli všechny své možnosti. A jestli nejsou na internetu lepší nabídky, které by byly levnější, rychlejší nebo třeba schůdnější z hlediska nutných dokumentů nebo výše splátek.

Porovnejte si možnosti, vyberte nejlepší

Při sjednávání půjčky je nejlepší nejdříve navštívit Porovnání nebankovních půjček, které obsahuje všechny české nabídky. Na jednom místě, přehledně pod sebou. Nabídky jsou seřazeny dle nabízené sumy a vy si je můžete ještě dále třídit nastavením posuvníku na začátku stránky. Zadáte-li například 50.000 Kč ve srovnání zůstanou pouze ty produkty, které 50.000 Kč nabízejí. A vy si již z daného výpisu vyberete tu nabídku, která je nejvýhodnější pro vás – pro někoho to může být výší splátky, pro někoho jiné rychlostí vyplacení nebo například nutností doložit příjem.

nebankovky.czDané srovnání rovněž ukazuje, jaké podmínky musíte splnit. Pokud například máte doložitelný příjem (ale ne zaměstnání) můžete vybírat jen ty firmy, které nekontrolují zaměstnání. Všechny podmínky (zaměstnání, příjem, registr, zástava, ručitel) jsou uvedeny přímo v tabulce. A vy se tak nemusíte zabývat nabídkami, které by vám stejně nebyly schváleny. Jakmile si vyberete, můžete ihned kliknout na žádost. Která se vždy nachází na www stránkách dané nebankovní firmy. Nebankovky.cz zde nejsou zprostředkovatelem a vy jednáte přímo s daným poskytovatelem skrz jeho www stránky. Vše je tak nejen velmi rychlé, ale i diskrétní. Čím méně subjektů je do celého procesu zapojeno, tím rychleji bude vše vyřízeno.

 

Jaké další možnosti se vám nabízejí

Pokud navštívíte internetové stránky https://www.nebankovky.cz/ narazíte na vícero služeb a nástrojů.

Základním je porovnání, které bylo zmíněno na začátku tohoto článku. Rovněž se můžete podívat na návody, které rozebírají konkrétní situace a nabízejí pro ně řešení. Například se soustředí na žadatele bez příjmu a nasměrují je přímo na firmy, které schválí i bez doložení příjmu. V jiném návodu naleznete informace a odkazy na to, kde žádat, pokud chcete přivést peníze až domů. Třetím nástrojem je zde diskuse. Diskutujte s ostatními zájemci, kteří ještě hledají nebo již mají vyplacené peníze. Mohou se podělit o zkušenost či kontakt. Čtvrtou nabízenou službou je bezplatná inzerce. Poskytovatelé vkládají inzeráty nabízející peníze. Žadatelé inzeráty, ve kterých žádají o peníze. Jako všechny služby na tomto portálu i inzerce je zdarma a lze ji využít i bez registrace.

Jaké parametry porovnání sou důležité

Při porovnání by jste svoji pozornost neměli směřovat pouze na úrokovou sazbu. Například bezplatné předčasné splacení vám může ušetřit daleko více peněz, než pokud budete mít nižší RPSN. Při výběru a porovnání půjček se dívejte i na parametry jako jsou:

  • maximální výše – můžete si ji nastavit posuvníkem, vyberete pouze firmy, které vyhovují vaší potřebě
  • úroková sazba – základní údaj, který vám řekne, o kolik na celé půjčce přeplatíte, kolik vás bude stát
  • zaměstnání – je-li vyžadováno, budete muset od zaměstnavatele potřebovat podpis a razítko (časově náročné)
  • příjem – příjem je mnohem jednodušší doložit, lze například i vytisknutím pohybů na účtu z internetového bankovnictví (=rychlé, peníze můžete mít ještě dnes)
  • registr – i pokud poskytovatel nahlíží, můžete být stále schváleni, někteří například kontrolují pouze zapsané exekuce, ale nevadí jim zapsané pozdní splátky aj.
  • zástava, ručitel – v dnešní době se s vyžadovaní zástavy nebo dalšího ručitele setkáme jen velmi výjimečně, není běžnou praxí

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment