Operativní leasing přináší pouze samé výhody

O pojmu operativní leasing slyšel určitě nejeden majitel firmy libovolné velikosti. Jednoduchý, ekonomický a komplexní způsob, jak financovat svůj vozový park bez starostí. Právě tak lze definovat tento dlouhodobý pronájem automobilů, jež může nabývat všemožných podob.

Je to operativní leasing kalkulačka, s pomocí níž se dopracujete k přesné cenové kalkulaci šité přímo pro vaše potřeby. Nástroj, s nímž si odpovíte na otázky týkající se nákladů a na mnohé další. Pojďme se však nejdříve podívat na to, co přináší operativní leasing?

Full-service služby nejrůznějšího typu

Základem je jistě komplexní správa vozového parku. Z tohoto pohledu se nemusíte starat o provoz ani následný servis automobilů. Při pořizování dopravních prostředků tímto způsobem šetříte také svůj kapitál, protože vstupní náklady jsou oproti nákupu nových vozů skutečně minimální.

Operativní leasing vám garantuje stejné měsíční splátky a přináší pravidelný reporting o využívání jednotlivých vozidel. Chybět vám nebudou ani velkoodběratelské slevy nebo prodej ojetého vozu. Zkrátka vše důležité od A až do Z.

hertz lease

Kdo je specialistou na operativní leasing?

Tím je známá a vyhledávaná společnost HERTZ Lease operující v mnoha zemích světa. Profesionál, pod nímž dostává služba operativního leasingu zcela nový význam. Operativní leasing kalkulace je výstupem a zároveň nezávazným navázáním spolupráce s tímto subjektem. Přesná cenová nabídka, s níž budete vědět, kolik měsíčně utratíte.

Spolehněte se v tomto směru na odborníka, který se postará i o ty nejmenší detaily, jako je povinné ručení, havarijní pojištění, provoz elektronických jízd, silniční daň, asistenční služby a mnohé další.

Využijte operativní leasing HERTZ Lease a přesvědčte se o tom, že vozový park se dá financovat daleko lépe a jednodušeji. Výsledky vás velice mile překvapí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment