Moderní podlahy současné doby

Lidé stále navyšují své nároky v oblasti bydlení. Chtějí kvalitnější doplňky s delší životností, lepším vzhledem a vysokou variabilitou. Patříte-li také mezi ně a řešíte-li zrovna výběr té správné podlahové krytiny, nabízí se vám hned několik přínosných variant.

  • Laminátové podlahy
  • Vinylové podlahy
  • Dřevěné podlahy
  • Orientální koberce
  • Korkové podlahy a další

Ať už se rozhodnete pro to či ono řešení, mělo by vždy pocházet od profesionálního výrobce, s nímž se pojí jeho letitá tradice v oboru, tisíce spokojených zákazníků a preciznost vyhotovení.

Podlahy Quick Step

Přesně takový sortiment je prezentován pod obchodní značkou Quick Step. Výrobky s originálním vzhledem, k nimž se váže především snadná montáž, rychlá údržba a vysoká povrchová odolnost.

Ať už se rozhodnete pro vinylové podlahy či kterékoliv jiné, vždy máte na výběr z mnoha barevných odstínů, rozměrů, tlouštěk nebo druhů materiálu. Quick Step, to jsou novodobé trendy aplikované do charakterově odlišných interiérů. Podlahy vyráběné s přihlédnutím k životnímu prostředí a trvalé udržitelnosti.

Připočíst si k tomu můžete ještě dlouhou záruku a jednoduchost opravy, respektive vyměnitelnost jednotlivých dílů.

vinylove podlahy

Podlaha je dominantou interiéru

Nepodceňujte správný výběr tohoto kvalitního podlahového materiálu, s nímž vám mohou pomoci zkušení odborníky. Myslete na to, že podlahy Quick Step pořizujete na několik budoucích let a stávají se doslova nepřehlédnutelnou součástí vašich vnitřních prostor.

Zaměřte se při jejich volbě na specialisty, jež vám dokáží prezentovat jednotlivé druhy podlah v reálné podobě a zajistí vám kompletní servis od A až do Z. Pomocná ruka od nákupu, přes dodávku a následnou montáž, včetně doplňkového příslušenství.

Vybírejte laminátové podlahy Quick Step, vinylové podlahy Quick Step nebo přírodní dřevěné podlahy Quick Step.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment