Nový projekt NA VACKOVĚ – příležitost pro bydlení na Žižkově

Pokud se zajímáte o bydlení v Praze a dosud jste nenašli místo, které by se vám opravdu líbilo, dnes se možná vše změní. Představujeme vám projekt NA VACKOVĚ, který nabídne nové byty na pražském Žižkově. Projekt je výjimečný hned v několika ohledech.

Jedinečné řešení nabízí vysoký komfort

Projekt NA VACKOVĚ je v první řadě unikátní svým umístěním. Vzniká téměř v samotném srdci Prahy, v městské části Žižkov, která patří k vůbec nejžádanějším. Kolem ulice Olgy Havlové vyrostou celkem 3 moderní viladomy. Celý projekt je koncipován tak, aby mezi budovami vznikla i klidová zóna, kde budou moci budoucí rezidenti relaxovat.

reality-finance.info_navackove_cz_01

Maximální pohodlí nabídnou všechny byty

Nabídka s těmito novými byty Praha 3 je velmi rozmanitá. Tvoří ji celkem 202 bytů. Největší část (celkem 85) tvoří byty o dispozicích 1+kk, dále je tu 26 malometrážních bytů 2+kk a celkem 81 bytů 3+kk. Vybudováno bude i 10 luxusních bytů 4+kk. Všechny byty jsou navrženy tak, aby nabídly maximum prostoru, důraz byl kladen i na to, aby byla zajištěna perfektní vzdušnost a přísun denního světla.

reality-finance.info_navackove_cz_02

Šance pro rodiny

Projekt NA VACKOVĚ je díky celkové koncepci vhodný zejména pro spokojené rodinné bydlení v Praze. V blízkosti se nachází školy, školky, obchody, restaurace, ale i bohaté možnosti kulturního a sportovního vyžití. Nedaleko je i krásná příroda – je to hlavně park Židovské pece. Rodiče jistě potěší, že do centra se pohodlně dostanou autem za několik málo minut.

reality-finance.info_navackove_cz_03

Prodej zahájen!

Nové byty Žižkov budou dokončeny do konce roku 2016 a jejich předání bude uskutečněno do 28. 2. 2017. Prodej byl již zahájen. Pokud vás tedy projekt zaujal, neváhejte dlouho. Jak tomu už bývá, ty nejkrásnější byty budou rychle pryč.

TIP: Byty v rámci tohoto projektu se mohou stát i velmi výhodnou investicí. Pokud se vaše myšlenky ubírají tímto směrem, podívejte tuto speciální kalkulačku. Díky ní zjistíte, jak výhodná může být investice ve vašem případě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment