Výhodná koupě malého bytu v Praze!

Nabídka bytů v hlavním městě je rozmanitá, a oproti jiným velkým městům v České republice má jednu velkou zvláštnost. Zatímco jinde je silnější nabídka po bytech velkých, v Praze je stabilně vysoký zájem o byty malé. Je to i z toho důvodu, že lidé využívají malé byty jako startovací či je využívají jen k bydlení přes týden, kdy v Praze pracují a poté se vrací do svých domovů mimo město. Chcete koupit malý byt výhodně? Máme skvělý tip!

Spojení nízké ceny, vysoké kvality a lukrativní lokality

Se zajímavou nabídkou menších bytů přichází Rezidence Topolová. Nachází se na adrese Topolová 2916/14, Praha 10 – tedy v jedné z nejžádanějších pražských lokalit vůbec. V současné době jsou v nabídce zrekonstruované garsoniéry a byty o dispozicích 1+ kk a 2 + kk. Byty se nachází v 7. patře moderní budovy a je možné volit mezi základním nebo plným vybavením ve stylu infinity design. Moderní pojetí bytů ve spojení s prestižní adresou je ideální volbou pro všechny, kdo hledají komfortní ubytování v Praze na dobré adrese.

reality-finance.info_rezidencetopolova_cz_01

Z cen budete opravdu mile překvapeni

Byty na prodej Praha v rámci Rezidence Topolová jsou k mání za překvapivě nízké ceny. Za zrekonstruovaný a vybavený byt 1+ kk je požadována cena 1 630 000 Kč! Byty prodává přímo majitel, takže se neplatí žádné provize. Vyžadován je pouze rezervační poplatek 50 000 Kč. Kromě nízké ceny jsou příjemným překvapením i odhadované náklady na provoz bytu: činí pouhých 2 500 Kč (v ceně jsou zohledněny dodávky tepla, vody i elektřiny, odvoz odpadu, úklid společných prostor a recepce). V rámci Rezidence je možný i výhodný pronájem bytu bez realitky.

reality-finance.info_rezidencetopolova_cz_02

Díky výhodným podmínkám je právě o tyto byty dost velký zájem. Pokud o nákupu uvažujete, začněte jednat. Zjistěte si ale nejdříve, jestli budete mít nárok na hypotéku. Pomoci vám v tom může tato speciální kalkulačka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment