Luxusní bydlení v Praze: 1 místo 3x jinak!

Pokud se hodláte usídlit v Praze a hledáte bydlení, díky kterému si budete užívat luxus, máme pro vás hned 3 zajímavé tipy. Jedná se o unikátní projekt, který se nachází v atraktivní lokalitě v Praze na Vinohradech. Je zajímavou ukázkou, že pojem luxusní může mít hned tři zcela odlišné podoby a přitom dokonale uspokojit i ty nejnáročnější.

Ve spojení s centrem a přesto v klidném prostředí

Chceme vám představit projekt – luxusní novostavbu Rezidenci Korunní, kterou realizovala developerská společnost Sekyra Group, a.s. V současné době se projekt může pochlubit velkým zájmem ze strany zájemců o moderní bydlení i ze strany odborné veřejnosti. Je totiž unikátní svým provedením. Do malebného prostředí Vinohrad dokázala Sekyra Group, a.s. zasadit hned tři zajímavé komplexy, které vynikají svým provedením.

reality-finance.info_01

3x jinak – romanticky, moderně a futuristicky

První část tvoří byty Korunní BOULEVARD. Jedná se o osmipatrový bytový dům, který nabízí moderně řešené byty o různých dispozicích. Kromě kvalitního provedení bytů se obyvatelé budou moci každý den kochat i výhledem na matičku Prahu. Druhá část se jmenuje INDUSTRIAL a je ukázkou moderní architektury ve futuristickém stylu. INDUSTRIAL se vyznačuje moderním pojetím bydlením – jedná se o luxusní bydlení v Praze, které nemá obdoby. Třetí částí projektu je novostavba VILLA. Tyto byty na Praze 10 jsou určeny pro ty nejnáročnější. VILLA plynule navazuje na zástavbu původních vil a nabízí úžasně prostorné byty.

reality-finance.info_02

Je třeba jednat rychle

O byty v tomto projektu je obrovský zájem, není proto radno dlouho otálet. Jestliže i vy chcete bydlet v Praze na lukrativním místě za slušnou cenu, neváhejte. Rezervujte si byt a začněte si vyřizovat hypotéku. Taková možnost se již nemusí opakovat! Nevíte, zda budete schopni hypotéku splácet? Spočítejte si to – návod najdete zde.

Post comment

Reality Pardubice