RoboForex

Dvě Možnosti instalace MetaTrader na Linux

Mnoho uživatelů Linuxu chce investovat na trzích, takže okamžitě vyvstává otázka — jak nainstalovat MT4 na Linux? Mít méně „klasický“ operační systém by vám skutečně nemělo bránit v investování na akciovém trhu.

Nainstalujte Wine Linux Ubuntu

Pro MT4 si stáhněte Wine Linux Ubuntu. Pokud máte 64bitový systém, ujistěte se, že akceptujete 32bitovou architekturu. V závislosti na vašem operačním systému použijte jeden z následujících pokynů k povolení úložiště Wine apt. Chcete-li nainstalovat balíčky Wine z úložiště Wine apt, zadejte příkaz níže. Nejstabilnější verze Wine pro Ubuntu budou mít nainstalovány všechny testované a doporučené balíčky, pokud použijete volbu install-recommend.

Pokud při instalaci Wine v systému Linux narazíte na neřešitelný problém se závislostí, zadejte následující příkaz a pokračujte v instalaci Wine s aptitude. Ověřte verzi Ubuntu Wine. Instalace Wine Ubuntu Linux je dokončena! Uživatelé Linuxu mohou používat programy a software Windows na jiných operačních systémech díky open-source programu známému jako Wine. Stažení MetaTrader 4 pro Linux je dalším krokem.

Stáhněte si MetaTrader na Linux

Nainstalujte si do počítače MT5 pro Linux. Chcete-li stáhnout soubor MetaTrader4 Windows Exe v systému Linux, klikněte po zadání jména a příjmení, e-mailových adres a telefonních čísel na modrou šipku. Poté by měla být provedena instalace MetaTrader Linuxu. Vyhledejte instalační soubor .exe MT4 a z kontextové nabídky vyberte Otevřít pomocí Wine. Po dokončení instalace MT4 na Linux klikněte na „Dokončit“.

Začněte obchodovat na MetaTrader Linux

Obchodní platforma MetaTrader na Linuxu je nyní k dispozici k použití. Vyberte server obchodního účtu. E-mail, který jste obdrželi s podrobnostmi o vašem obchodním účtu, obsahuje podrobnosti o vašem serveru (uživatelské jméno, heslo atd.) a ID účtu v okně Login (číslo obchodního účtu). V okně Heslo zadejte své heslo. Zaškrtněte políčko Uložit. Abyste nemuseli v budoucnu znovu zadávat své přihlašovací jméno a heslo, vytvořte si heslo. Dále vyberte Dokončit.

MetaTrader 4 Linux s Wine Ubuntu funguje obvykle dobře, ale ne bezchybně, jako jakýkoli software, který byl upraven nebo spuštěn přes emulátor. Teoreticky by denní obchodníci ani swingoví obchodníci neměli narazit na žádné problémy se stabilitou. Pokud však dáváte přednost skalpování nebo obchodování s malými časovými rámcemi, můžete občas narazit na problémy (pomalost platformy). Nejlepší možností pro skalpování na Linuxu je MT4 WebTrader, který je neuvěřitelně stabilní a ke svému provozu potřebuje připojení k internetu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment