Již více než 10 let na poli energetiky dělá z Energetické kanceláře specialistu na pomoc s šetřením na poplatcích za energie!

Naši zákazníci ročně šetří pomocí Energetické kanceláře 30% na poplatcích za energie. Chcete se jimi stát i vy?

Kvůli dodavatelům, kterým přeplácení ze strany zákazníků za průměrné služby vyhovuje, přeplácí lidé nemalé sumy za běžné energie domácnosti. Ve skutečnosti však lze ušetřit až 30% na poplatcích díky lepším nabídkám, které pro Vás získá Energetická kancelář!

Řešením je v této situaci veřejná soutěž dodavatelů, ve které se o Vás jako o zákazníka utkají dodavatelé energií. Díky  takové soutěži je možné velmi výrazně ušetřit. Při těchto soutěžích nabízejí dodavatelé ty nejvýhodnější nabídky za nestandardní ceny, které mají např. pro končící klienty nebo pro nalákání nových zákazníků.

Pro vyřešení soutěže je však zapotřebí velká dávka trpělivosti se složitou byrokracií a mnoho času. A právě proto je zde Energetická kancelář, která s těmito úkony pomůže.

Na Vás je pak pouze zavolat do kanceláře nebo napsat email.  Vše ostatní je již na firmě Energetická kancelář!

Staňte se jedním z našich 250 000 spokojených zákazníků, ať jste domácnost, firma, veřejná správa nebo obec a začněte šetřit ihned!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment