Rekonstrukce bytů a bytových jader v Praze

Praha jako hlavní a nejlidnatější město ČR disponuje obrovským množstvím bytových jednotek, z nichž mnoho bylo vytvořeno v socialistické éře a postupem času díky nekvalitním a často škodlivým materiálům způsobovalo svým majitelům mnohé problémy. Pokud se zaměříme na zmíněná bytová jádra, tato byla ve většině případů, montována z umakartu, který má velmi špatný izolační a hygienické parametry.

Rekonstrukce bytů ve vysoké kvalitě

Jako dobrou volbou z hlediska poměru ceny a výkonu je například firma Rekonstrukce bytu Praha, která na pražském trhu funguje již mnoho let a může se prokázat kvalitními referencemi z Prahy i jejího okolí. Mimo jiné v minulém roce zprovoznila specializovanou divizi Rekonstrukce bytového jádra Praha, která patří mezi špičku v dílčích a částečných rekonstrukcích bytových jader a koupelen.  Svoji pobočku mají také na Moravě a to přímo v Brně, kde je lze dohledat jako Rekonstrukce panelového bytu Brno.

rekonstrukce

Bytový jádra z umakartu a jejich úskalí

bytových jádrech/ koupelnách z umakartu velmi často dochází ke špatnému odvětrávání vlhkosti a díky tomu se tvoří plísně a množí bakterie, které jsou v mnoha případech zdraví škodlivé. Rekonstrukce dodá bytovému jádru nejen svěží vzhled, ale rovněž novou dispozici a zcela nové parametry z hlediska zvukotěsnosti a především hygienického standardu. Rekonstrukce bytů a bytových jader se nejčastěji realizují z kvalitních materiálů, kdy základem je většinou pórobeton zvaný YTONG, ze kterého se vyzdívají příčky.

Vybírejte rekonstrukční firmu kvalitně

V Praze je stavebních firem realizujících rekonstrukce bytů a jader nespočet a velmi se odlišují kvalitou a cenou. Ideální řešení při výběru firmy je takové, kdy firma nabídne nejlepší poměr cena/výkon a má dostatek realizovaných zakázek a referencí, které může klientovi doložit. Kvalita  rekonstrukce bytového jádra nebo koupelny bytu či bytového panelového by měla být na prvním místě, obecně se při rekonstrukci bytu a bytového jádra bez ohledu na to zda se jedná o rekonstrukci v Praze či jiném městě nevyplatí šetřit. Například měnit levnou sprchovou baterii, která po několika týdnech přestane fungovat, není zrovna jednoduchá věc, vzhledem k tomu, že je baterie zabudovaná ve zdi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment