Založení s.r.o. – rychle a levně!

Jste živnostník a zvažujete založení nové s.r.o.? Potom byste s tímto krokem neměli dlouho otálet. Otázkou však zůstává, zda disponujete dostatečnými znalostmi pro založení s.r.o.? Zda jste schopni vyřídit všechny potřebné kroky a náležitosti bez jakýchkoliv procesních chyb a také ještě v co nejkratší době? Jestliže vám náročnost tohoto procesu vzala určité iluze, nezoufejte. Je tu totiž společnost Profi-kancelář s.r.o., která vám založení firmy může zajistit, zprostředkovat a bez zdržení dokončit.

Založení firmy – nechte si poradit

Když se do zakládání společnosti pustíte zcela sami, počítejte při troše štěstí s jedním měsícem. Ovšem pokud vám bude zápis z nějakého zásadnějšího důvodu zcela zamítnut, můžete se do celého procesu založení s.r.o. pustit znova od začátku. Než zahájíte vlastní proces založení firmy, je tedy vhodné zvážit řadu aspektů. Naši specialisté vám mohou poradit v otázkách spojených s přípravou notářského zápisu, jednáním jednatelů, práv k obchodním podílům, vč. dědictví, využitím společného jmění manželů pro účel založení nové společnosti, volbu a nastavení živností, umístění sídla firmy, provozoven, atd.

Založení s.r.o. s garancí do 10 dní

Při využití našich prověřených služeb a hladké spolupráci trvá proces založení s.r.o. do 10 pracovních dní od finalizace podkladů a sestavení notářského zápisu. Navíc dostáváte garanci, že pokud založení společnosti nebude zapsáno v obchodním rejstříku v dohodnutém termínu, dostanete slevu na založení firmy, dle zpoždění až do výše 100 %.

Odborné poradenství k založení s.r.o. na klíč nabízí společnost Profi-kancelář s.r.o.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment