Krátkodobý pronájem kanceláře

Pro mnoho podnikatelů může být pronájem vlastní kanceláře neekonomický luxus.V horizontu měsíců a let se může jednat řádově o desítky až stovky tisíc korun, které pravidelně platíte. Naštěstí je tu jednoduché, levné a velmi výhodné řešení v podobě jednorázového krátkodobého pronájmu kanceláře v Praze, respektive komerčních prostor, jež mohou v závislosti na požadavcích klienta, nabývat rozdílných podob. Využít samozřejmě můžete i dlouhodobého pronájmu na jeden, nebo více dní v týdnu. Výhodou je, že nemusíte platit za to co nevyužíváte. Veškeré kanceláře jsou plně zařízené místnosti s kancelářským nábytkem a veškerým potřebným vybavením a zázemím.

Pronájem kanceláře včetně zázemí

Krátkodobý pronájem kanceláře má své výhody. Například se nemusíte zabývat starostmi se zařizováním a pravidelnou údržbou kanceláře. Pouze a naplno se můžete věnovat svému podnikání. V našich prostorách naleznete klasické vybavení – pracovní kancelářské stoly s komfortními a pohodlnými židlemi, Wi-Fi připojení k internetu, možnost využití tiskárny, kopírky, skeneru, vybavenou kuchyň a další. Všechny kanceláře jsou vkusně dekorovány a vymalovány, včetně živých květin. Všechny naše kanceláře jsou klimatizovány, což hlavně oceníte v letních měsících.

Další poskytované služby

Kromě pronájmu kanceláře, které nabízíme v našich kancelářských centrech v Praze, nabízíme také službu sdílených kanceláří, rovněž službu poskytnutí sídla firmy, tzv. virtuální kancelář. Je to další elegantní a navíc velmi ekonomické řešení pro ty, kteří nepotřebují na všechny dny v týdnu vlastní prostory. Pokud využijete službu pronájem kanceláře u nás, máte poskytnutí sídla, případně i další administrativní a účetní servis na jednom místě a navíc se slevou.

Informace o konkrétních podmínkách a cenách pronájmu kanceláře, sdílených kanceláří a dalších službách, které poskytujeme, získáte na webu společnosti www.profi-kancelar.cz nebo na bezplatné zákaznické lince 800 880 110.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment