Inzerce realit

Jak už samotný titulek článku naznačuje, budeme psát o portálu s inzercí. Inzerce zdarma na přehledně rozčleněném webu a s chtíčem provozovatelů po zdvořilosti inzerujících, je nepochybně poutavou službou. Provozovatelé webu vyžadují: vyvarujte se prosím urážlivých výroků, vyřizování účtů, propagace různých ilegálních politických hnutí a vůbec všech dalších věcí, které jsou v rozporu s obecnou slušností a zákony České republiky.

Inzerce zdarma na Zelandia.cz

Inzerci najdete na internetové adrese www.zelandia.cz, kde můžete prodávat, nakupovat i vyměňovat. Inzerce realit je jednou z atraktivních sekcí.  Na co byste neměli při inzerování prodeje nebo pronájmu bytové jednotky zapomenout:

  • důležité jsou rozměry bytu
  • inzerce realit musí obsahovat počet místností bytu
  • nezapomínejte ani na okolí (blízkost parku, školy, …)
  • jaká jsou omezení (majitel domu si nepřeje kuřáky apod.)
  • můžete také uvést důvod prodeje nebo pronájmu
  • snažte se být konkrétní

Podáním inzerátu a úspěšným prodejem nebo pronájmem nejste u konce. Každý prodávající by měl být dostatečně dobře informován o aktuálních zákonech v dané oblasti, které stanovují různorodé poplatky, daně, mají formuláře pro převod družstevního bytu apod.. Mít platné tiskopisy daňových přiznání je také jednou z povinností prodávajícího. Daň z převodu nemovitostí upravuje zákon č. 357/1992 Sb.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Post comment